Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Značka Corsodyl tiež patrí k spoločnosti GlaxoSmithKline, ktorá svojou tradíciou siaha až takmer do 18. storočia. Firma produkuje svoje výrobky do viac ako 150 krajín a sieť závodov je rozložená medzi 36 štátov. Corsodyl potom označuje ústnu vodu slúžiacu na liečbu problémov ústnej dutiny, ktoré sú dôsledkom konkrétnych ochorení.

Zloženie

Ústna voda Corsodyl je antibakteriálny roztok, ktorý zastavuje tvorbu zubného povlaku. Obsahuje liečivo chlórhexidín, ktorý pôsobí proti širokej škále baktérií, proti kvasinkám, niektorým plesniam a vírusom, ktoré spôsobujú infekčné ochorenia a zápaly ústnej dutiny.

Prečo práve Corsodyl?

Ústna voda Corsodyl je ideálna na liečbu a prevenciu zápalu ďasien. Udržuje hygienu v dutine ústnej v situáciách, kedy nie je možné dôkladné čistenie zubov kefkou. Pomáha liečiť opakujúce sa vriedky a plesňové ochorenia v ústach. Udržuje hygienu ústnej dutiny v prípadoch, keď nie je ľahké dôkladné vyčistenie zubnou kefkou. Ústna voda Corsodyl je určená nielen pre dospelých, ale aj pre mladistvých a deti.


Všetky produkty značky Corsodyl

Cena, dostupnosť

0
10

Hodnotenie zákazníkov

  • S 0,1 % chlórhexidínu • na krátkodobé užívanie • vhodná aj pre fixné strojčeky alebo implantáty
    S 0,1 % chlórhexidínu • na krátkodobé užívanie • vhodná aj pre fixné strojčeky alebo implantáty
    4,54 €
    Skladom > 5 ks
    pozajtra u vás