Predtým sme pracovali ako zástupcovia veľkých firiem - mali sme presvedčiť lekára k preferencii tou „našou“ značkou. A to sa nám páčilo. Zistili sme, že niektoré produkty fungujú lepšie ako iné, a tak sme v roku 2004 založili Nazuby. Aby sme mohli byť nezávislí. Aby sme vám pomohli lepšie sa starať o zuby. Aby sme vám mohli odporučiť veci, ktorým veríme.

Kto sme?

Videli ste niekde našu reklamu? Tak to je Alešova práca. Aleš je špecialista na marketing, pretože vie vyberať produkty, ktoré by vás mohli zaujať a ktoré vás nesklamú.

Vďaka Michalovi máme cez 800 produktov neustále skladom a môžeme vám ponúknuť najširší sortiment dentálnej hygieny v ČR.

Honza je pánom technológií - vďaka nemu je web rýchly a všetky tlačidlá robia, čo majú.

Andrea je špecialistkou na produkty, preto odpovedá na vaše otázky v Poradni a tvorí všetky články a recenzie nášho Magazínu, ktoré vám pomôžu s výberom výrobku priamo pre vás. Okrem toho sa tiež stará o náš Youtube kanál a Facebook.

Honzovou prácou je ukazovať vám skutočné a kvalitné fotky všetkých produktov, aby ste neboli sklamaní podobou tovaru, až vám dorazí domov.

Martina je neúnavným pomocníkom na našej infolinke. Pomôže vám s výberom aj so zmenami v objednávke.

Hanka vedie expedíciu všetkých objednávok. Stará sa o každý balíček ako o vlastný, pridáva doň darčeky a odovzdáva ho dopravcovi.

So všetkým nám pomáhajú tiež skúsení zubní lekári:

Barbora Liebig, DiS. je odborníčkou na problematiku ústnej hygieny a dentálnej starostlivosti. Pôsobí ako dentálna hygienička v zubnom centre Roudenská s.r.o. v Českých Budejoviciach a je členkou Spoločnosti preventívnej stomatológie. Svoje znalosti pravidelne rozširuje na odborných seminároch.

MDDr. Helena Dvořáková pôsobí ako zubná lekárka v súkromnej zubnej ordinácii v Českých Budejoviciach. V roku 2011 promovala na 1. lekárskej fakulte Univerzity Karlovej, odvtedy pravidelne rozširuje svoje znalosti na medzinárodných kongresoch a odborných seminároch i stážach. V praxi sa zameriava na komplexné konzervačné protetické ošetrenie chrupu, endodonciu a estetickú stomatológiu s dôrazom na prevenciu.


Mohlo by vás zaujímať:

Poradňa
Najčastejšie otázky
Doprava
Platba
Obchodné podmienky
O nás