KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Predtým sme pracovali ako zástupcovia veľkých firiem - mali sme presvedčiť lekára k preferencii tou „našou“ značkou. A to sa nám nepáčilo. Zistili sme, že niektoré produkty fungujú lepšie ako iné, a tak sme v roku 2009 založili Nazuby. Aby sme mohli byť nezávislí. Aby sme vám pomohli lepšie sa starať o zuby. Aby sme vám mohli odporučiť veci, ktorým veríme.

Kto sme?

Videli ste niekde našu reklamu? Tak to je Alešova práca. Aleš je špecialista na marketing, pretože vie vyberať produkty, ktoré by vás mohli zaujať a ktoré vás nesklamú.

Vďaka Michalovi máme cez 800 produktov neustále skladom a môžeme vám ponúknuť najširší sortiment dentálnej hygieny v ČR.

Vďaka Honzovi je web prehľadný, všetky informácie nájdete tam, kde ich čakáte a všetky tlačidlá sú tam, kde majú byť.

Hanka vedie expedíciu všetkých objednávok. Stará sa o každý balíček ako o vlastný, pridáva doň darčeky a odovzdáva ho dopravcovi.

Honzovou prácou je ukazovať vám skutočné a kvalitné fotky všetkých produktov, aby ste neboli sklamaní podobou tovaru, až vám dorazí domov.

Martina je neúnavným pomocníkom na našej infolinke. Pomôže vám s výberom aj so zmenami v objednávke.

So všetkým nám pomáhajú tiež skúsení zubní lekári a dentálne hygienistky:

MDDr. Lenka Palíšková pracuje na stomatologickej klinike DentalCare v Českých Budějoviciach. V roku 2018 promovala na Lekárskej fakulte UK v Plzni z odboru zubné lekárstvo. V praxi sa zameriava na konzervačnú a estetickú stomatológii. Svoje vedomosti rozvíja aj v oblasti CAD/CAM systému CEREC pre výrobu keramických protetických prác v jednej návšteve zubnej ordinácie.

Lucie Přibylová DiS. pracuje na stomatologickej klinike DentalCare v Českých Budějoviciach. V roku 2016 absolvovala na Vyššej odbornej škole Alšovo nábřeží v Prahe odbor diplomovaná dentálna hygienička. Už od študentských práx sa zameriava predovšetkým na odbor parodontológia. Svoje teoretické vedomosti i praktické zručnosti pravidelne prehlbuje na vzdelávacích kurzoch.

MDDr. Helena Dvořáková pôsobí ako zubná lekárka v súkromnej zubnej ordinácii v Českých Budejoviciach. V roku 2011 promovala na 1. lekárskej fakulte Univerzity Karlovej, odvtedy pravidelne rozširuje svoje znalosti na medzinárodných kongresoch a odborných seminároch i stážach. V praxi sa zameriava na komplexné konzervačné protetické ošetrenie chrupu, endodonciu a estetickú stomatológiu s dôrazom na prevenciu.

Barbora Liebig, DiS. je odborníčkou na problematiku ústnej hygieny a dentálnej starostlivosti. Pôsobí ako dentálna hygienička v zubnom centre Roudenská s.r.o. v Českých Budejoviciach a je členkou Spoločnosti preventívnej stomatológie. Svoje znalosti pravidelne rozširuje na odborných seminároch.


Mohlo by vás tiež zaujímať:

Poradňa
Najčastejšie otázky
Doprava
Platba
Obchodné podmienky