Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Tieto darčeky nie sú pre každého. Sú pre tých, ktorí si potrpia na novinky, profesionálnu starostlivosť o seba samého, design a luxus. Čo môžeme odporučiť?

Tohtoročným hitom sezóny je kefka Oral-B iO s úplne novou magnetickou technológiou a displejom. Šetrné a veľmi tiché čistenie zaisťujú mikrovibrácie a farebný senzor, ktorý upozorní na nedostatočný aj príliš silný tlak. Model Oral-B iO Series 8 máme ako jediní na Slovensku v luxusnej fialovej farbe. Kefka Oral-B iO je tiež nositeľom ceny Red Dot Design Award 2020.

Druhú inováciu prináša Philips. Najnovšie kefky Philips Sonicare DiamondClean Smart zaujmú na prvý pohľad: čistý design, matný luxusný povrch, nevšedné farby. Namiesto nevzhľadných napájacích káblov nabíjate kefky DiamondClean v pohári alebo puzdre. Proces čistenia dokonale mapuje aplikácia smartfónu a vychytávka BrushSync vám odporučí najvhodnejší režim čistenia.

Medzi korunované designovky patrí aj ústna sprcha Panasonic EW1611, hrdá výherkyňa Red Dot Design Award 2018. Sprcha spevňuje ďasná (a pamätajte, že len v pevných ďasnách sa zuby držia), masíruje ich a zlepšuje ich kondíciu. Navyše bojuje proti zubnému kameňu a je vhodná aj na špeciálnu starostlivosť (korunky, mostíky, strojčeky).


Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.