Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Asi ste si všimli, koľko času každé dievča a žena strávi starostlivosťou o seba – zubnú hygienu nevynímajúc. Čo by teda mohlo byť lepším darčekom, než napríklad šetrná elektrická kefka alebo nádherné maličkosti, ktoré každodennú nudnú starosť o zuby premenia na nepoznanie?

Ak hľadáte šetrné čistenie, oplatí sa preskúmať sonické kefky od Philipsu, ktoré spoznáte podľa jemného dizajnu. Pre nežné pohlavie sú ako stvorené. Modely ProtectiveClean sa pýšia až 62 000 čistiacimi pohybmi za minútu a na výmenu hlavice upozorňujú farebnou diódou.

Aj Oral-B tento rok vydalo vylepšené sonické kefky Pulsonic, navyše za skvelú cenu. Tým ružovým neodolá žiadna žena. Pri klasických kefkách s oscilačno-rotačnou technológiou tiež vyberáte z pestrých farieb. Rovnako bohatého výberu sa dočkáte pri funkciách a príslušenstve: senzor tlaku, časovač, napojenie na aplikáciu i dobíjacie púzdra.

Každý vie, že takmer najobľúbenejšie darčeky všetkých žien sú tie, ktoré sa dajú v prípade nespokojnosti vrátiť. Oral-B možno nezáväzne testovať 100 dní, Philips potom 90 dní.

Ku krásnemu úsmevu pomôžu okrem kefiek bieliace sady - tie od My White Secret ju uchvátia krásnym balením. Prihoďte k nim prémiové pasty od Marvisu alebo dánskeho 100% prírodného Utekramu a máte s darčekmi pre tento rok hotovo!


Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.