Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Nájsť pod stromčekom darčekovú sadu Nazuby znamená, že vám niekto chcel nadeliť zdravšie zuby, krajší úsmev a najmä to najlepšie zo starostlivosti o zuby. Súprav sme vytvorili niekoľko druhov práve preto, aby sa v nich našlo to najlepšie pre každého. Ako s produktmi správne naložiť, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky?

Doprava

Čo potrebujú deti, aby ich čistenie bavilo? Pastu s príjemnou chuťou, bez zbytočnej chémie, aby nezaťažovala bruška, a taky výzvu. To všetko v balíčku je. Kefka TePe Mini je vhodná už od prvých zúbkov a to isté platí o paste Jack 'N Jill s čučoriedkovou príchuťou. Pre deti od 3 rokov je ideálna kefka Elmex a pasta Herbadent. A presýpacie hodiny? Tie spoľahlivo zmeria čas určený na čistenie zubov a zároveň poslúži ako stojanček na kefku.

Pre zdravé detské zuby je najdôležitejšie čistenie dvakrát denne dve minúty. U malých detí je dobré nechať ich čistiť zúbky samotné a potom ako rodič zuby dočistiť. Po večernom čistení zúbkov už žiadne maškrtenie ani sladké limonády– jenom tak možno zabrániť zbytočným zubným kazom.


Presvedčiť školáčky o nutnosti čistenia zubov môže byť niekedy oriešok. Práve preto sme dali dohromady produkty, ktoré zaujmú. Buď obalom, chuťou alebo prevedením. Kompletne ružovo-červená sada je ideálna pre malé slečny od 6 do 12 rokov. Pri čistení zubov vždy používajte iba odporúčané množstvo pasty – o veľkosti hrášku – a čistite zuby dvakrát denne po dobu najmenej dvoch minút.

Kefky Curaprox v ultrasoft variante sú vhodné aj pre dievčatá s citlivými ďasnami a obe pasty v balení majú jemnú príchuť. Najobľúbenejšie kefa na vlasy Tangle Teezer je čerešničkou na torte a je v sade najmä pre radosť a rozčesanie aj veľmi jemných vlasov.


Koho ako malého chlapca nezaujímal vesmír? Preto sada pre chlapcov vo veku od 6 do 12 rokov obsahuje výber toho najlepšieho s vesmírnou tematikou. Kozmická pasta Herbadent i Oral-B s motívom Star Wars vyčistí zuby a podporí zdravie ďasien. Ústna voda Listerine je určená priamo pre mladšie ročníky, jej príchuť vybrali sami tínedžeri a je vhodná aj na fixné rovnátka. A kefky Curaprox s veľmi jemnými vláknami sú klasikou.

Čistenie zubov dvakrát denne po dobu dvoch minút pomôže u detí zvýšiť obranyschopnosť zubnej skloviny a tým znížiť náchylnosť k zubnému kazu. Správne návyky ústnej hygieny, s čím súvisí aj žiadna konzumácia potravín a sladkých nápojov po čistení, sú základom pre zdravie zubov aj do budúcnosti. Sprchový gél v balení je najmä pre radosť a potešenie. Je vhodný aj pre mladších chlapcov s ohľadom na zloženie a jemnú vôňu.


Každá žena sa rada stará o svoj zovňajšok, zuby nevynímajúc. Sada pre kompletnú starostlivosť obsahuje zubnú pastu sa zosvetľujúcimi účinkami, ktorá je vhodná aj na citlivé zuby. Samozrejmosťou sú aj medzizubné kefky – sada všetkých veľkostí, takže aj začiatočníčky si vyberú vhodnú veľkosť. A pre väčšiu eleganciu nechýba kovový držiak v rosegold prevedení. Ústna voda s antibakteriálnymi zložkami a jemnou chuťou bez alkoholu je ideálnou bodkou za každodennou rutinou.

Pre každodenné čistenie zubov používajte kefku a množstvo pasty o veľkosti hrášku dvakrát denne. Medzizubné kefky stačí používať raz denne večer. Výplach ústnou vodou ráno osvieži a večer dokončí precíznu ústnu hygienu.


Aj keď tá klasická pasta z drogérie vyhovuje, niekedy je fajn vyskúšať aj niečo nové. Pánska sada obsahuje pasty nielen so skvelými účinky, ale tiež príjemnými chuťami. Celý komplet je zameraný na odstránenie povrchových škvŕn zo zubov, ale zároveň udržanie ich zdravia. O starostlivosť o ďasná sa postará chlórhexidín v ústnej vode.

Pre kvalitné vyčistenie použite mäkkú zubnú kefku a množstvo pasty o veľkosti hrášku – naozaj stačí – a čistite zuby aspoň dve minúty dvakrát denne. Veríme, že na medzizubnú starostlivosť nezabúdáte, a tak sme rovno pribalili posledný krok ústnej hygieny – výplach ústnou vodou.


Potešiť eko nadšencov nie je ľahké. Výber produktov do tejto sady nebol vôbec jednoduchý, pretože sme nechceli urobiť krok vedľa. A snáď sa nám to podarilo. Obe pasty majú prírodné zloženie, pomáhajú s odstránením povrchových škvŕn zo zubov a jedna z nich je dokonca v sklenenej dóze. Obe kefky spĺňajú požiadavky na správny kefku a zatiaľ ako jediné kefky, ktoré majú rukoväť z prírodných materiálov, prešli našimi prísnymi kritériami.

Zdravie úst záleží na správnom používaním týchto produktov. Čištěnie zubov ráno aj večer by malo byť samozrejmosťou. Použite množstvo pasty iba veľkosti zrnka hrášku a zuby čistite aspoň dve minúty – nemusíte nijako tlačiť. Ústna voda s mätovým olejom a chlórhexidínom osvieži a postará sa o zdravie ďasien.


Do tejto sady sme sa snažili vybrať také produkty, ktoré bežne nezoženiete. Nebolo to úplne jednoduché, ale vďaka našej širokej ponuke sa to podarilo. Zubné pasty Marvis patrí medzi najobľúbenejšie vďaka rozmanitosti príchutí. Naproti tomu pasta Opalescence má veľmi dobré renomé, ale vo verzii na citlivé zuby a s jemnejšou príchuťou tak známa nie je. Nesmia chýbať manuálne kefky – Biobrush ako zástupca kefiek z bioplastov a Tello ako jedna z najviac nedocenených kefiek vôbec.

Pre kompletnú hygienu síce ešte musíte doplniť používanie medzizubných kefiek, ale čistenie zubov dvakrát denne po dobu najmenej dvoch minút je základom pre zdravie ústnej dutiny. Konečné osvieženie a starostlivosť o ďasná dodá ústna voda JĀSÖN bez alkoholu a parabénov.


Kto by netúžil po žiarivom úsmeve? Nikoho takého snáď ani nepoznáme, a preto sme do sady dali to najlepšie zo starostlivosti o skôr bielený chrup alebo pre tých, ktorí chcú zo zubov dostať povrchové zafarbenie. Nočná a denná pasta My White Secret vás bude baviť, pretože počas sa dňa a noci stará o zuby odlišným spôsobom. Pre lepšie odstránenie škvŕn sme pridali kefky Curaprox v edícii s dvoma druhmi vlákien, nechýba ani ústna voda Listerine pre ochranu zubov a žuvačky pre osvieženie počas dňa. Ich citrusová príchuť vás bude baviť!

Aj keď doma nezmôžete zázraky, používanie týchto produktov dvakrát denne zbaví vaše zuby povrchového zafarbenia od kávy, čaju alebo červeného vína. Tým, čo už bielenie absolvovali, zase pomôže udržať vysnívaný odtieň čo najdlhšie. Zdravie zubov ale nie je len o ich odtieni – preto nezabúdajte na medzizubnú starostlivosť.


Existujú produkty, ktoré sú v starostlivosti o zuby už tak nejako tradičné. A presne tie nájdete v tejto sade. Jednoznačne najpopulárnejšia zubná pasta Elmex a k tomu najodporúčanejšia pasta na ciltivé zuby Sensodyne Pronamel sa postarajú o zdravie zubov a zníženie rizika vzniku zubného kazu. Aj keď zubné kefky TePe a Spokar vyzerajú obyčajne, tak obyčajné nie sú. TePe má zúženú hlavičku, takže sa s ňou výborne dostáva k zadným stoličkám, a Spokar je jednotkou českej výroby.

Nemusíte mať to najdrahšie, aby ste mali zdravé zuby. Čistenie dvakrát denne po dobu dvoch minút kefkou a pastou sú základ. Nakoniec výplach ústnou vodou s jemnou príchuťou a bez alkoholu osvieži a prospeje ďasnám. Aby ste to mali komplet, berte vážne aj medzizubnú starostlivosť. Špáradlá flosspick sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj čistenie mezizubných priestorov počas dňa.