Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

GC

Laboratóriá spoločnosti GC boli založené roku 1921 v Tokiu. Už o rok neskôr sa snažila uviesť na trh prvý produkt, s ktorým sa však nepresadila. Aj napriek takémuto začiatku sa teraz spoločnosť prezentuje ako firma vyrábajúca originálne produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Ich víziou je byť stále o krok vpred pred potrebami zákazníka.

Zloženie

V prípravkoch GC je obsiahnutá vysoká koncentrácia vápnika a fosfátu. Je preto zaručené ich dostatočné rozloženie na potrebné miesta. Produkty zaisťujú prísun minerálov vápnika, fosfátu a fluoridov v ideálnom pomere a napomáhajú tak k odolnosti zubov voči kyselinám. Vyrábajú sa v rôznych príchutiach a neobsahujú cukor.

Prečo práve GC?

S preukázateľnou účinnosťou chráni GC Tooth Mousse zuby a zabraňuje vzniku zubného kazu. Pomáhajú uzatvárať dentálne tubuly a znižujú tak precitlivenosť a bolestivosť zubov. GC Tooth Mouse aktívne pomáhajú obnoviť minerálnu rovnováhu v ústnej dutine. Účinná látka RECALDENT ™ (CPP-ACP) je získaná z mliečneho kazeínu. Preto GC Tooth Mousse nie je vhodný pre pacientov s potvrdenou alergiou na mliečne proteíny, alebo s podozrením na túto alergiu a/alebo s citlivosťou alebo alergiou na benzoátové prísady.


+ Viac o značke GC

Keď nechcete siahnuť vedľa

Laboratóriá spoločnosti GC boli založené roku 1921 v Tokiu. Už o rok neskôr sa snažila uviesť na trh prvý produkt, s ktorým sa však nepresadila. Aj napriek takémuto začiatku sa teraz spoločnosť prezentuje ako firma vyrábajúca originálne produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Ich víziou je byť stále o krok vpred pred potrebami zákazníka. Zloženie V prípravkoch GC je obsiahnutá vyso


+ Viac o značke GC