GC

Laboratóriá spoločnosti GC boli založené roku 1921 v Tokiu. Už o rok neskôr sa snažila uviesť na trh prvý produkt, s ktorým sa však nepresadila. Aj napriek takémuto začiatku sa teraz spoločnosť prezentuje ako firma vyrábajúca originálne produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Ich víziou je byť stále o krok vpred pred potrebami zákazníka.

Zloženie

V prípravkoch GC je obsiahnutá vysoká koncentrácia vápnika a fosfátu. Je preto zaručené ich dostatočné rozloženie na potrebné miesta. Produkty zaisťujú prísun minerálov vápnika, fosfátu a fluoridov v ideálnom pomere a napomáhajú tak k odolnosti zubov voči kyselinám. Vyrábajú sa v rôznych príchutiach a neobsahujú cukor.

Prečo práve GC?

S preukázateľnou účinnosťou chráni GC Tooth Mousse zuby a zabraňuje vzniku zubného kazu. Pomáhajú uzatvárať dentálne tubuly a znižujú tak precitlivenosť a bolestivosť zubov. GC Tooth Mouse aktívne pomáhajú obnoviť minerálnu rovnováhu v ústnej dutine. Účinná látka RECALDENT ™ (CPP-ACP) je získaná z mliečneho kazeínu. Preto GC Tooth Mousse nie je vhodný pre pacientov s potvrdenou alergiou na mliečne proteíny, alebo s podozrením na túto alergiu a/alebo s citlivosťou alebo alergiou na benzoátové prísady.


+ Viac o značke GC

Keď nechcete siahnuť vedľa