Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Hello Kitty

Zubné kefky a pasty Hello Kitty sú špeciálne vyrobené pre detskú ústnu hygienu. Značka je produkovaná spoločnosťou Vital Care. Cieľom zubných pást Hello Kitty je viesť deti už od útleho veku k zodpovednej starostlivosti o zuby a celú ústnu dutinu.

Zloženie

Zubné pasty Hello Kitty obsahujú špeciálne fluoridy, ktoré maximálne ochraňujú detskú sklovinu a sú mimoriadne šetrné a jemné k detským ďasnám. Sú vyvinuté konkrétne na detské zuby, posilňujú a remineralizujú tú najcitlivejšiu zubnú sklovinu.

Prečo práve Hello Kitty?

Zubné pasty Hello Kitty zaručene ochránia detské zúbky pred vznikom zubného kazu a povlaku. Majú príjemnú príchuť aj farbu a motivujú tak deti k pravidelnému čisteniu. Starostlivosť o zuby a ďasná sa môže stať zábavou.


+ Viac o značke Hello Kitty

Zubné kefky a pasty Hello Kitty sú špeciálne vyrobené pre detskú ústnu hygienu. Značka je produkovaná spoločnosťou Vital Care. Cieľom zubných pást Hello Kitty je viesť deti už od útleho veku k zodpovednej starostlivosti o zuby a celú ústnu dutinu. Zloženie Zubné pasty Hello Kitty obsahujú špeciálne fluoridy, ktoré maximálne ochraňujú detskú sklovinu a sú mimoriadne šetrné a jemné k detským ď


+ Viac o značke Hello Kitty