Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Odborníci s ľudskou tvárou

  • 2. decembra 2019

Videli ste náš spot s malinami? Alebo so zubným kameňom? Snažíme sa vás baviť a zároveň poukázať na najčastejšie problémy, ktoré vaše zuby trápia. O všetkom sa radíme s odborníkmi a hodláme v tom pokračovať aj v budúcom roku.

Nakrúcanie spotu
Nakrúcanie spotu

Oživené zuby ako súčasť značky

Keď sme tvorili kampaň s oživenými zubami, dlho nebolo jasné, že použijeme práve tento návrh. Rozhodovali sme medzi niekoľkými variantmi. Prečo vlastne stelesnenie zubov vyhralo? Možno preto, že sme s niečím takým pracovali už skôr. Úplne prvú verziu webu zdobili zábavné ilustrácie zubov. Každá kategória mala svoje "problémy". A pretože aj nás občas ovládne nostalgia, rozhodli sme sa tento motív znova prebudiť.

Zuby totiž s nami často majú trápenia. Či už sú to maliny, popcorn alebo sladkosti. Občas asi všetci to čistenie tak trochu odflákneme. A potom si s nami zuby naozaj zažijú svoje. Preto vznikli zatiaľ dva spoty - o malinách a zubnom kameni, ktorý trápi naozaj veľké množstvo ľudí.

Malinový masaker
Zubný kameň s chrupom amen!

Čo bude ďalej?

Nezahálíme a pracujeme ďalej. Aj na ďalšiej našej ceste nás budú sprevádzať príbehy zubov. Nové video pre vás chystáme už začiatkom budúceho roka. Aký príbeh to bude tentoraz? Tak to môžete hádať.

Nezostávame ale len u videa. Chystáme ďalšie veci. A to aj pre Vaše ratolesti. Spolupráca s ilustrátorkou Lenkou Pužmanovou pomaly začína prinášať prvé návrhy. Zatiaľ vám ale ukážeme len malú ochutnávku.

Odborníci nebudú chýbať

V súčasnosti využívate toho, že sa zubných lekárok pýtate na otázky v Poradni. Túto spoluprácu ale budeme rozširovať. Chystáme videá priamo z ordinácie zubných lekárov a dentálnych hygieničiek. Tešiť sa môžete na informácie o pravidelných prehliadkach alebo zákrokoch. Samozrejmosťou budú aj vzdelávacie videá týkajúce sa dedičnosti alebo problémov s ďasnami.

Tešíme sa, čo prinesie nový rok 2020. A tiež sa tešíme na spätnú väzbu od vás. Snáď sa vám naše novinky budú páčiť.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu