KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

100+ ľudí prikúpilo

100+ ľudí prikúpilo

Sensodyne Nourish Healthy White zubná pasta 75 ml

Cena: 4,6 €

Viac balení od 3,91 €

Ukázať

Odporúčame. Najlepšie novinky roku 2022

  • 2. novembra 2022

Z akých noviniek nám tohto rok spadla sánka od údivu? Po akej paste vrneli naše ústa blahom a ktorá kefka bola tak krásne mäkká, že sme sa jej nemohli nabažiť? Otestovali sme tie najväčšie novinky tohto roku a vybrali tie najlepšie.

Najlepšie novinky v našom sortimente za rok 2022
Najlepšie novinky v našom sortimente za rok 2022

En ten tíky, zuby hladké jedine z elektriky

Tento rok sme do ponuky zaradili hneď dve nové značky elektrických kefiek: usmile a Oclean. Kefka usmile sa môže pochváliť pekným dizajnom a priaznivou cenou. Má viac režimov čistenia, pri dvoch z troch modelov je možnosť nastavenia intenzity čistenia a proklamovaná výdrž batérie je 180 dní. Pocitovo nám to pripadá, že oproti iným modelom majú tichšiu prevádzku.

Značku Oclean si možno pamätáte v spojitosti s výrobcom elektroniky všetkého druhu Xiaomi. Tento rok k nám prifrčala nová várka, tentokrát už bez náväznosti na pôvodne materské Xiaomi a celkom sme sa čudovali. Až 32 intenzít čistenia (áno, čítate správne), dotykový displej, ktorý u kefiek v tejto cenovej kategórii nie je samozrejmosťou a krátka doba nabitia 2 hodiny zaraďuje túto kefku na popredné priečky.

Pasty, po ktorých ústa vrnia blahom

Ktoré pasty sme si obľúbili? Tak napríklad talianska LaSaponaria sa pýši obsahom prírodných surovín z lokálnej produkcie. Najviac nám chutila príchuť zázvoru a citrónu, hotové limonádové osvieženie.

V Taliansku na chvíľu zostaneme. Z tejto juhoeurópskej zeme sa u nás zabývala značka Promis s prísľubom čistej prírody. Jej gél odstraňuje až 70 % baktérií, ktoré na zuboch zostanú po vyčistení kefkou. Vďaka esenciálnym olejom tiež zabraňuje usadzovaniu zubného kameňa. Stačí naniesť len máličko, nechať chvíľku pôsobiť a vypľuť – hlavne neprehĺtajte!

Ďalšou novinkou, ktorá nás príjemne prekvapila, je značka WOOM. Pasty od tejto značky majú nízku abrazivitu, takže sú vhodné na používanie i s elektrickými kefkami. Krásne matné obaly sú už len čerešničkou na torte.

Zo stálych značiek v našom sortimente sme tento rok nadšene prijali novinku Sensodyne Nourish. Pasta obsahuje bioaktívne minerály, vďaka ktorým účinné látky lepšie priľnú k zubnej sklovine a celkovo zuby posilnia. Verzia Gently Soothing s aloe vera zuby skľudní. Healthy White s citrusovým olejem zase pekne osvieži. A pre tých z vás, ktorým záleží na prírode, máme dobrú správu – viečko i tubu môžete v kľude hodiť do žltého kontajnera na plasty.

Šikovný medzizubák

K medzizubným kefkám sa pridal nováčik Tandex. Dostanete ho v klasickej i bambusovej verzii a jeho použitie je veľmi príjemné. Neviete, ako veľkú kefku si zaobstarať? Skúste mix rôznych veľkostí. Cena je viac než priaznivá.

Pár vôd na záver

Príjemné prekvapenie si tento rok prichystala notoricky známa ústna voda Listerine. Jej nová prírodná séria Listerine Naturals má príjemnú chuť, z 96 % prírodné zloženie a dostupná je v dvoch variantoch: na posilnenie ďasien alebo na ochranu pred zubným kazom. Fľašu vrátane viečka potom môžete s kľudným svedomím hodiť do kontajneru na plasty.

Nedá nám to, ale na záver musíme znovu zmieniť značku LaSaponaria. Prírodná ústna voda s pomarančovým olejom patrí k tomu najlepšiemu, čo sme tento rok skúšali. Hydratuje a skľudňuje ďasná a je dodávaná v krásnej sklenenej fľaštičke. Naviac ju nájdete i v našom zozname tipov na vianočné darčeky.


Karin Hambalíková
autor článku

Karin Hambalíková

marketingová špecialistka

Monika Michalová
garant článku

Monika Michalová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: