KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Farba sa vám nakoniec nezdá, nabíjanie trvá veľmi dlho alebo len nevyužijete toľko funkcií – sú veci, ktoré zistíte až pri používaní. My i Oral-B si problémy každodenného života dokážeme dobre predstaviť a vieme, že na ich objavovanie potrebujete kľud a čas. Aby ste sa nebáli robiť postupné krôčky smerom k úsmevu od ucha k uchu, máte presne 100 dní na vyskúšanie. Pokiaľ vám produkt nesadne, dostanete naspäť peniaze. Jednoduché!

  • elektrické zubné kefky
  • ústne sprchy
  • ústne centrá

Pozor! Na batériové zubné kefky a náhradné hlavice sa 100 denná skúšobná doba nevzťahuje. Každý účastník môže počas kampane vrátiť iba jeden výrobok. Každú účtenku je možné v kampani použiť iba raz.

  1. Vrátený tovar musí byť nepoškodený a kompletný – nezabudnite napríklad na nabíjačku alebo iné príslušenstvo. Všetko zabaľte do pôvodného obalu, priložte originálny doklad o kúpe s vyznačeným dátumom nákupu a tiež vyplnený kupón na vrátenie (nájdete na strane 3).

  2. Zásielku si nechajte bezpodmienečne poistiť! Pri prevoze sa môže stať čokoľvek a peniaze sa vám vrátia len v prípade, ak tovar dorazí v poriadku. A kam vlastne balíček poslať?
    Na adresu Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice, Slovenská republika, Tel.: +421 02/5710 1135, E-mail: informacie.im@pg.com.

  3. Skontrolovať prichádzajúci tovar nejakú dobu trvá. Najneskôr do 28 dní od doručenia zásielky dostanete správu, či doputovala v poriadku a kedy môžete očakávať peniaze. Tie vám budú vrátené buď prevodom na bankový účet, alebo poštovou poukážkou na vašu adresu - záleží, čo ste vyplnili do kupónu na vrátenie.

Podmienky propagačnej akcie sa nijak nedotýkajú zákonných práv zákazníka. Usporiadateľom akcie je spoločnosť Procter & Gamble Czech Republic s. r. o., Ottova 402, 269 32 Rakovník Úplné znenie oficiálnych pravidiel si môžete prečítať tu.

Neváhajte sa s nami poradiť na e-maile info@nazuby.eu alebo na telefóne 380 831 831.


Mohlo by vás zaujímať:

Poradna
Najčastejšie otázky
Doprava
Platba
Obchodné podmienky
O nás