Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Farba sa vám nakoniec nezdá, nabíjanie trvá veľmi dlho alebo len nevyužijete toľko funkcií – sú veci, ktoré zistíte až pri používaní. My i Philips Sonicare si problémy každodenného života dokážeme dobre predstaviť a vieme, že na ich objavovanie potrebujete kľud a čas. Aby ste sa nebáli robiť postupné krôčky smerom k úsmevu od ucha k uchu, máte presne 90 dní na vyskúšanie. Pokiaľ vám produkt nesadne, dostanete naspäť peniaze. Jednoduché!

  • elektrické zubné kefky
  • ústne sprchy
  • ústne centrá
  1. Zaregistrujte akýkoľvek sonickú zubnú kefku alebo prístroj medzizubnej hygieny Philips Sonicare na adrese www.philips.sk, a to najneskor do 30 dní od nákupu.
  2. Philips linku zákazníckej podpory na telefónnom čísle  00421-2-3321 5570 (pondelok-piatok 9-17 hod.). Operátori následne zabezpečia zvoz výrobku od Vás (účastníka akcie) k servisnímu partnerovi Philips.
  1. Výrobok je možné vrátiť len  nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe.
  2. Výrobok nie je možné vrátiť priamo na predajni, vždy je potrebné za týmto účelom kontaktovať Philips linku zákazníckej podpory na vyššie uvedenom telefónnom čísle v uvedených dňoch a hodinách.
  3. Do tejto akcie sú zaradené všetky sonické zubné kefky a prístroje medzizubnej hygieny Philips Sonicare, zakúpené v období od 1.10. 2019 do 31. 12. 2024 na území SR. Úplné pravidlá nájdete tu.

Neváhajte sa s nami poradiť na e-maile info@nazuby.eu alebo na telefóne 380 831 831.