Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Safe and White

Značka Safe and White sa prezentuje ako číslo jeden na britskom trhu s bieliacimi prostriedkami na zuby. Vystupuje pod záštitou britskej zubnej zdravotnej nadácie, ktorá sa usiluje o zlepšenie povedomia o ústnej hygiene na celom svete. Stojí za tézou, že veľkému percentu ochorení v ústnej dutine možno úplne predísť.

Zloženie

Výrobky Safe and White obsahujú jedinečný aktívny kyslík, ktorý na rozdiel od mnohých iných bieliacich prostriedkov neublíži ďasnám a nepoškodí zubnú sklovinu. Neobsahujú peroxid či iné agresívne zložky a majú neutrálne pH. Látky obsiahnuté v bieliacich prostriedkoch dokážu eliminovať škodlivé baktérie, ktoré spôsobujú zápal ďasien a zápach z úst.

Prečo práve Safe and White?

Používanie produktov radu Safe and White prinášajú viditeľné výsledky už po 7 dňoch od prvej aplikácie. Po dvoch týždňoch môže pacient zaznamenať zuby svetlejšie až o sedem odtieňov. Kombinácia látok zaisťuje optimálnu ústnu hygienu a zdravo biele zuby.


+ + Viac o kategórii

Značka Safe and White sa prezentuje ako číslo jeden na britskom trhu s bieliacimi prostriedkami na zuby. Vystupuje pod záštitou britskej zubnej zdravotnej nadácie, ktorá sa usiluje o zlepšenie povedomia o ústnej hygiene na celom svete. Stojí za tézou, že veľkému percentu ochorení v ústnej dutine možno úplne predísť. Zloženie Výrobky Safe and White obsahujú jedinečný aktívny kyslík, ktorý na


+ + Viac o kategórii