Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

2 000+ ľudí prikúpilo

Tím Nazuby odporúča: 5 naj z Black Friday

  • 19. novembra 2021

Ste prehltení ponukami Black Friday? Všade na vás svieti množstvo zliav, červené percentá s mínusom a zároveň stránky naplnené tovarom, v ktorom sa možno len ťažko vyznáte? Preto prinášame 5 našich vlastných tipov na to najlepšie, čo nájdete v našej Black Friday ponuke.

5 naj z Black Friday
5 naj z Black Friday

Oslovili sme všetkých pracovníkov nášho marketingového tímu a spýtali sme sa ich na jednu jedinú otázku: „Čo z našej Black Friday ponuky by si odporučil/a niekomu ďalšiemu?“

Trikrát hurá za elektrické kefky

Karin je síce v našom tíme tohtoročný nováčik, ale už si stihla nájsť svojho obľúbenca. „Pulsonic je super kefka aj pre mňa ako začiatočníka v elektrickom čistení.“ Jemné čistiace pohyby, ľahké telo, spoľahlivá značka a vhodnosť aj pre deti od 10 rokov. To sú tie najväčšie benefity kefky Oral-B Pulsonic Slim.

Staršie deti už detské elektrické kefky veľmi nebavia. Niet divu, že u Aleša doma vedie Philips Sonicare For Teens. „Obaja chlapci ho používajú, sú radi, že v puberte už nemajú na kefke detské obrázky.“ A nielen pre teenagerov je táto kefka skvelou voľbou. Získa si všetky, čo majú radi neobvyklé farby a tiež si chcú baliť kefku na cesty. To je totiž s cestným puzdrom jednoduchšie.

U malých princezien zase neprekvapivo víťazí Frozen a Monika to potvrdzuje: „Moje dievčatá ho zbožňujú, pretože Ľadové kráľovstvo je ich najobľúbenejšou rozprávkou. A som rada, že majú zuby lepšie vyčistené ako normálnou kefkou.“ Kefka má dva režimy a časť rukoväte sa dá polepiť samolepkou s motivom z rozprávky.

Nezabúdame asi na kvalitné pasty

Aj keď obvykle tú najväčšiu zľavu získate na elektrickej kefke alebo sprche, my máme v Black Friday aj naše obľúbené pasty. Andrea fandí tým bieliacim: „Yotuel je pre mňa najšetrnejšia bieliaca pasta. Vďaka tomu, že málo pení a má nízku abrazivitu, ju môžem používať aj s elektrickou kefkou, a to je super.“ Aj keď patrí k drahším pastám, rozhodne sa investícia oplatí, Yotuel All-In-One je jemná s nízkou abrazivitou a obsahuje účinnú látku karbamid peroxid.

Preventívnu starostlivosť o ďasná pre zmenu volí Honza: „Meridol mám vážne rád. Gélová pasta mi vyhovuje a voda osvieži a regeneruje ďasná.“ V kompletnej sade dostanete dve zubné pasty, ústnu vodu a jemnú zubnú kefku. Ideálna voľba pre niekoho, kto má problémy s ďasnami alebo ich chce chrániť pred zápalom.


Našli ste svojho favorita?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: