KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Nie je nad to začať s ústnou hygienou pekne so všetkým. Na dentálnej hygiene vám poradia s medzizubným čistením, správnou technikou čistenia zubov, zbavia vás zubného kameňa a celkovo vezmú zuby do parády. A doma už perfektný stav zubov ľahko udržíte vďaka kefkám Oral-B.

Ako postupovať, aby ste získali príspevok na dentálnu hygienu?

  1. Nakúpte u nás kefku Oral-B z ponuky na tejto stránke medzi 2. augustom a 22. augustom 2021.
  2. Zároveň sa sami objednajte na dentálnu hygienu do ľubovoľnej ordinácie. Môže ísť o vstupné vyšetrenie i o štandardnú prehliadku. Termín návštevy si naplánujete najneskôr na 31. októbra 2021.
  3. Navštívte dentálnu hygienu a pri platení si nechajte vystaviť faktúru (účtenku, potvrdenie o platbe).
  4. Najneskôr 31. októbra 2021 nahrajte účtenku z nákupu kefky Oral-B a účtenku z dentálnej hygieny do tohto formulára na webových stránkach Procter & Gamble.
  5. Peniaze vám budú vyplatené na účet. V prípade nákupu kefiek Oral-B PRO 3 do maximálnej výšky 10 €, v prípade nákupu kefiek Oral-B Smart, Oral-B Genius, Oral-B iO do maximálnej výšky 20 €.

Aby nedošlo k omylu, uvádzame, aké situácie môžu nastať:

  • Zakúpením kefky Oral-B PRO 3 máte nárok na preplatenie dentálnej hygieny do výšky 10 €. Dentálna hygiena vás ale vyjde na 20 €. V takom prípade vám pošleme stále 10 €, zvyšné náklady si hradíte vy.
  • Pokiaľ kúpite napríklad kefku Oral-B Genius, s ktorou máte nárok až na 20 €, a dentálna hygiena vás vyjde na 20 €, dostanete práve 20 €. Dentálnu hygienu budete mať teda uhradenú v plnej výške, čo ale neznamená, že vždy získate celých 20 €.
  • Môže sa stať, že vás dentálna hygiena vyjde napríklad na 40 € (v prípade vstupnej prehliadky je toto bežná čiastka). V takom prípade vám opäť vyplatíme buď 10 €, alebo 20 € (podľa toho, akú kefku ste si zakúpili) – zvyšné náklady si hradíte sami.

Akcia prebieha exkluzívne na www.nazuby.eu a jej usporiadateľom je Agentura ritual communication s.r.o.. Kompletné pravidlá nájdete tu.