Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Blend-a-med

Značka Blend-a-med je ďalšia z radu tých, ktoré spadajú pod spoločnosť Procter&Gamble založenou v roku 1837. Táto svetová spoločnosť uvádza svoje výrobky na trh vo viac ako 180 krajinách. Značka Blend-a-med produkuje prípravky podporujúce čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny.

Zloženie

Zubné pasty Blend-a-med Pro-Expert obsahujú rozpustné stopové prvky, ktoré chránia zuby tým, že pomáhajú zabraňovať vzniku škvŕn po čistení zubov. Snažia sa tak človeku zabezpečiť prirodzene biely úsmev. Ich dôležitou zložkou je pre-minerálny komplex pre čo najväčšiu ochranu proti zubnému kazu.

Prečo práve Blend-a-med?

Prípravky Blend-a-med (pasty, pásky Whitestrips) zaisťujú vynikajúcu ochranu pre zuby, ďasná a celú ústnu dutinu. Pri pravidelnom používaní pomáhajú pri prevencii zubného kazu. Jemne odstraňujú povrchové škvrny, bez toho, aby poškodzovali zubnú sklovinu. Zubné pasty Blend-a-med pôsobia proti zlému dychu a navodzujú príjemný pocit v ústach.


+ Viac o značke Blend-a-med

Značka Blend-a-med je ďalšia z radu tých, ktoré spadajú pod spoločnosť Procter&Gamble založenou v roku 1837. Táto svetová spoločnosť uvádza svoje výrobky na trh vo viac ako 180 krajinách. Značka Blend-a-med produkuje prípravky podporujúce čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny. Zloženie Zubné pasty Blend-a-med Pro-Expert obsahujú rozpustné stopové prvky, ktoré chránia zuby tým, že


+ Viac o značke Blend-a-med