Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vyberte pre ženu darček, ktorý spoľahlivo poteší

  • 7. novembra 2019

Oslniť ženu každý rok pod stromčekom nie je jednoduché. Musíte vymyslieť originálny darček, ktorý poteší, neurazí a zároveň bude treba aj užitočný. U nás taký darček nájdete. Vybrali sme pre vás to najlepšie, čím môžete vašu ženu pod stromčekom prekvapiť.

Tipy na vianočné darčeky pre ženy
Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Ženy si odjakživa potrpia na veci s okúzľujúcim dizajnom. Pozor, funkčnosť je ale tiež dôležitá, pretože nie každú ženu omámi len pekný vzhľad. Pri výbere darčeka pre ženu preto musíte myslieť nielen na pekný vzhľad, ale práve aj na použiteľnosť a kvalitu výrobku. Ako to ale urobiť? Dali sme pre Vás dokopy niekoľko konkrétnych tipov.

Uspejte s elektrickou kefkou

Asi to práve nie je darček, ktorý by vás napadol ako prvý. Aj tak je ale dobrou voľbou. Uľahčuje čistenie zubov a zároveň pôsobí luxusne. Pretože ženy baví zaujímavý dizajn, tak model sonickej kefky Philips Sonicare DiamondClean Smart v ružovej farbe určite zaujme. Okrem dizajnu baví aj funkciami. Svetelný senzor tlaku, nabíjanie v pohári a pomoc s voľbou ideálneho režimu čistenia. Táto kefka má skrátka všetko, čo si dokážete predstaviť.

Chcete aby mala kefka ešte viac funkcií? V tom prípade siahnite po novinke tohto roka Oral-B Genius X. Dizajnom sa drží klasiky modelov Genius, ale má novú funkciu. Sám výrobca o nej hovorí ako o umelej inteligencii. Kefka viac spolupracuje s aplikáciou v smartfóne. Sníma, ako si čistíte zuby a aplikácia vás potom začne navádzať k lepšiemu čisteniu.

A čo tak ústna sprcha?

Obľúbenosť ústnych spŕch stále rastie. Zrejme aj preto, že majú naozaj veľmi dobrý vplyv na zdravie ústnej dutiny. Vybrať tú správnu, ale nemusí byť úplne ľahké. Pre čistenie medzizubných priestorov ale postačí aj základné modely. Rad cestovných spŕch v troch rôznych farbách tento rok predstavila značka Sencor. Cestovné sprchy sú ideálne do menších kúpeľní, pretože zaberú oveľa menej miesta. A tie farby? To sa len tak nevidí.

Potrpí si Vaša žena na klasiku?

Pokiaľ už dopredu viete, že prepracovaným elektrickým pomocníkom Vašu ženu naozaj neoslníte, pretože sa spolieha na klasickú kefku, tak aj medzi nimi môžete vyberať. Curaprox má širokú ponuku rôznofarebných originálnych prevedení svojej najmäkšej kefky Curaprox CS5460 UltraSoft. Tie najnovšie dizajny ponúkajú edície Flower, POP-art a Greenery. Doplniť kefku potom môžete pastou s originálnou a neobvyklou príchuťou od značky The Humble.

Keď sa netrafíte do vkusu, vrátime Vám peniaze

Vždy sa môže stať, že sa svojej žene jednoducho netrafíte do vkusu. Preto vianočné darčeky berieme späť až 100 dní od ich nákupu. Môžete tak v pokoji nakúpiť s predstihom a keď sa darček nebude páčiť, tak ho po Vianociach vrátite.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: