KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Nákupy vianočných darčekov s istotou vrátenia peňazí

Štedrý večer nastal ... a Vy už sa nemôžete dočkať, ako niekoho potešíte Vaším darčekom? Ale čo keď sa darček nebude páčiť, alebo sa rovnaký darček objaví pod stromčekom dvakrát, pretože sa s niekým z rodiny zabudnete dohodnúť? Áno, potom prichádzajú starosti, ako darček vrátiť, alebo ho ponúknuť na internete niekomu inému. S nami sa toho ale báť nemusíte.

Nakupujte na Vianoce bez obáv
Nakupujte na Vianoce bez obáv

Niekto jednoducho potrebuje darčeky kupovať s predstihom, aby si mohol naozaj užiť pokojné Vianoce. Pokiaľ už máte darčeky vymyslené, ale stále otáľate s ich nakúpením, pretože viete, že ich potom už nebudete môcť vrátiť, tak u nás Vám tento problém nehrozí. Myslíme totiž na Vaše pokojné Vianoce.

Nakúpte darčeky už teraz a vráťte ich až po Vianociach

Pretože sme Vám chceli ušetriť predvianočné a povianočné starosti, rozhodli sme sa, že Vám dáme možnosť vrátiť darčeky až 100 dní od ich zakúpenia. Nebude sa páčiť farba kefky, stretnú sa Vám dva rovnaké darčeky pod stromčekom? Žiadny problém. Nerozbalené darčeky nakúpené u nás, pošlite späť spolu s vyplneným letákom a my Vám vrátime peniaze. Darčeky, ktoré nakúpite teraz, môžete vrátiť až na konci januára, takže sa nemusíte ponáhľať s vrátením tovaru hneď po sviatkoch.

Užite si Vianoce v pokoji bez zbytočného stresu

Mnoho ľudí hovorí, že Vianoce pre nich vôbec nie sú sviatky pokoja. S možnosťou vrátenia darčeka až 100 dní od jeho zakúpenia nakúpite darčeky s predstihom a istotou, že budete mať dosť času prípadný nevhodný darček vrátiť. Ešte viac informácií o akcii nájdete tu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: