Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Čo skrýva inovovaný model Philips Sonicare DiamondClean

  • 1. februára 2021

Posúvanie kvality a pohodlia pri čistení ďalej nás baví. Aj preto vítame inovácie medzi elektrickými kefkami. Stálica z luxusnej rady Philips Sonicare DiamondClean sa dočkala vylepšené verzie v minulom roku. Možno ste si toho ani nevšimli, pretože zmeny nie sú vidieť na prvý pohľad. Ale sú tam. A celkom zásadné.

Philips Sonicare DiamondClean
Philips Sonicare DiamondClean

Niečo pre naozaj citlivé zuby

Sonická technológia je šetrná. Ale ak máte citlivé zuby, hľadáte jej najjemnejšie verzii. A to vám nový DiamondClean dopraje. Pri každom zo štyroch čistiacich režimov si môžete vybrať z troch intenzít čistenie, a tým si režim zjemniť. Kefka novo disponuje tiež senzorom tlaku, ktorý vás postráži, aby ste na zuby príliš netlačili a nespôsobovali si odhalenie zubných krčkov. Nemáte citlivé zuby, ale hľadáte prvý elektrický kefku? Aj pre vás je nový DiamondClean skvelou voľbou. Začnete od najjemnejšieho čistenia a budete na intenzite čistenie pridávať podľa toho, ako vám to bude príjemné. A senzor tlaku sa rozhodne hodí. Na klasickej kefky sme totiž zvyknutí pomerne dosť tlačiť. A to pri elektrickom nie je potrebné.

Synchronizácia s hlavicou

Vyberte si hlavicu podľa svojich potrieb a ona vám vyberie najvhodnejší režim pre jej použitie. Sci-fi? Ani náhodou. Vyberiete si napríklad hlavicu určenú pre odstraňovanie povrchových škvŕn zo zubov a ona po nasadení na nový DiamondClean vyberie automaticky režim White+. Párovanie kefky a hlavica došlo ale ešte ďalej. Špeciálne dióda vás upozorní práve vo chvíli, kedy je potrebné vymeniť hlavicu za novú. Zvyčajne je táto doba stanovená na tri mesiace a vy si tak nebudete musieť do kalendára robiť poznámky.

Prepojenie kefky s aplikáciou

Ste fanúšikovia technológií? Potom ste na správnej adrese. Nové kefky DiamondClean môžete prepojiť s aplikáciou v smartfóne. Eviduje úroveň čistenia, upozorňuje na tlak a meria čas strávený čistením. Budete mať skrátka dokonalý prehľad o tom, ako si zuby čistíte, a tak zase o niečo zlepšiť svoju ústnu hygienu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: