Fungujeme bez obmedzení – sklad i expedícia objednávok bežia na plné obrátky. Ako nakupovať počas karantény?

Fungujeme bez obmedzení – sklad i expedícia objednávok bežia na plné obrátky. Ako nakupovať počas karantény?

Značka Corega je ďalšia z rodiny farmaceutickej spoločnosti GlaxoSmithKline, ktorá sa zaoberá výskumom a vývojom nových a inovatívnych liekov, vakcín a produktov zdravotnej starostlivosti. Úlohou produktov Corega je pomôcť s údržbou zubných náhrad a prekonať nepríjemnosti, ktoré môžu súvisieť s používaním zubnej náhrady.

Zloženie

Pod značkou Corega sa na trhu pohybujú fixačné krémy a čistiace tablety. Krémy zaručujú fixáciu až 8 hodín, neobsahujú umelé farbivá a možno vyberať z pást bez príchuti alebo s príchuťou. Fixačný krém Corega Svieži dych má mätovú príchuť a skvele osvieži dych. Ani jeden z krémov neobsahuje zinok. Čistiace tablety ničia vďaka aktívnemu kyslíku a proteolytickým enzýmom 99% baktérií a pomáhajú odstraňovať škvrny a povlak.

Prečo práve Corega?

Fixačné krémy Corega (extra silný, bez príchute a svieži dych) spoľahlivo upevní zubnú náhradu. Zvyšujú silu zhryzu a funkčnosť zubnej náhrady sa maximálne približuje funkčnosti zdravého chrupu. Antibakteriálne čistiace tablety Corega (Corega Tabs) dôkladne vyčistia zubnú náhradu, ale zároveň nepoškodia materiál náhrady. 


Keď nechcete siahnuť vedľa