Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Každý muž je vraj trochu praktik a trochu hračka. Pri výbere odporúčaných darčekov sme sa presne tejto kombinácie držali. A teraz sa držte vy – predstavujeme produkty, predstavujeme produkty, s ktorými sa doslova pohrá každý chlap!

Tip prvý: Chytré kefky od Oral-B. Ako sa od seba líšia? Kým modely PRO ponúkajú základné funkcie ako senzor tlaku a zvukový časovač, modely Genius prichádzajú s farebným senzorom tlaku a 3D technológiou čistenia. Tá starostlivosť o zuby o poznanie skvalitňuje. Progres čistenia zubov môžu sledovať taktiež v aplikácii.

Tip druhý: Najpredávanejšie kefky Philips ProtectiveClean sú perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá poctivé, ale šetrné čistenie zubov. Sonická technológia sa podobá manuálnemu čisteniu - len ho vďaka 62 000 čistiacich pohybov za minútu maximale zefektívňuje.

Tip tretí: ústna sprcha. Či už vyberiete akúkoľvek, neoľutujete – sprchy bojujú proti zubnému kameňu a zlepšujú kondíciu ďasien. Rovnako ako zubná niť odstraňujú nánosy plaku z medzizubného priestoru, ale ich používanie je neporovnateľne pohodlnejšie. Medzi naše najpopulárnejšie patria sprchy Panasonic.

Do výberu darčekov sme pridali ešte pár užitočných aj dizajnových pozorností. Skĺbiť pekné s užitočným totiž nie je žiadna sranda – a pritom presne tak vyzerajú dokonalé darčeky.


Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.