Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Predstavujeme Philips Sonicare Protective Clean

Jeseň roku 2018 prináša veľa noviniek. Jednou z nich je aj nový rad kefiek Philips Sonicare. Tá dostala meno Protective Clean. Tvorí ju niekoľko modelov kefiek s rôznymi vlastnosťami a my Vám ich všetky predstavíme a povieme, v čom sa líši od predchádzajúcich modelov.

Philips Sonicare ProtectiveClean

Philips Sonicare ProtectiveClean

Všetky kefky radu Protective Clean spája niekoľko vlastností. Tou najväčšou zmenou oproti starším modelom je to, že všetky kefky sú vybavené zvukovým senzorom tlaku. Pri prílišnom tlaku preto kefka prerušuje čistiaci pohyb a iným spôsobom vibruje. Pridaná je tiež funkcia BrushSync. Tá pracuje na prepojení kefke, kedy dióda na kefke upozorňuje na potrebu výmeny hlavice kefky. Čo sa naopak znížilo je výdrž batérie - kvôli pridaným funkciám je výdrž batérie stanovená na 14 dní pri používaní dvakrát denne.

Protective Clean 4300

Pre bežné každodenné čistenie

Základnými funkciami elektrických kefiek je vybavený model 4300. Má klasický šikovný časovač, spomínaný senzor tlaku i funkciu BrushSync. Kefka disponuje jedným režimom čistenia, u ktorého si môžete vybrať nižšiu alebo vyššiu intenzitu.

  • Nízka cena, dve intenzity jedného režimu čistenia
  • Žiadne prídavné funkcie

Protective Clean 4500

Pre lepšie odstraňovanie škvŕn zo zubov

Druhým v rade je model 4500, ktorý je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Okrem spoločných vlastností celého radu má tento ešte dva režimy čistenia - Clean pre každodenné čistenie a White pre lepšie odstránenie škvŕn zo zubov.

  • Dva režimy čistenia
  • Dostupný iba v niektorých farbách, bez možnosti nastavenia intezity režimov

Protective Clean 5100

Pre každodenné čistenie s režimami pre prispôsobenie čistenia

Kefky typu 5100 sú určené aj pre osoby, ktoré majú problémy s ďasnami. Zodpovedá tomu aj zloženie čistiacich režimov - Clean, White a Gum Care, ktorý sa skladá z dvojminútového režimu Clean a za neho je napojený minútový režim pre jemnú masáž ďasien.

  • Viac čistiacich režimov, čistiaci režim Gum Care
  • Bez možnosti nastavenia intezity režimov

Protective Clean 6100

Pre náročnejších užívateľov a každodenné čistenie

Najvyšším modelom tohto radu je Protective Clean 6100. Disponuje tromi režimy čistenia - Clean, White a Gum Care a u všetkých týchto troch režimov si môžete nastaviť jednu z troch intenzít čistenia. Tento model má tiež ako jediný rozšírenú funkciu BrushSync. Kefka po nasadení hlavice sám vyberie režim čistenia, ktorý bude s danou hlavicou fungovať najlepšie.

  • Rozšírená funkcia BrushSync, intenzity režimov, tri režimy čistenia
  • Vyššia cena

Podľa čoho si vybrať?

Pretože najdôležitejšie a najužitočnejší funkcie spájajú celý rad kefiek Protective Clean, medzi jednotlivými modelmi vyberajte podľa preferencií na druhy a počet čistiacich režimov a tiež podľa príslušenstva, ktoré v balení nájdete. Dostupné je tiež balenie pre páry či rodiny s dvoma telami kefiek v balení. Rad kefky Philips Sonicare Protective Clean je sympatická najmä dizajnom, ktorý je odlišný oproti predchádzajúcim radom a najmä funkcií senzoru tlaku, ktorý pomôže chrániť Vaše ďasná.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu