Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Nehádže si tento rok mincou, či darčekový kôš s jedlom, alebo balíček hygieny. Starší ľudia ocenia aj užitočné pomôcky, ktoré im naozaj uľahčia život – hoci by si ich sami možno nedopriali.

Perfektným darčekom číslo jedna je ústna sprcha. Pre staršie generácie odporúčame domácu sprchu, s ktorou sa ľahšie zaobchádza. Sprcha uľahčuje starostlivosť o korunky, mostíky a masíruje ďasná, čím dlhodobo zlepšuje ich kondíciu.

Ďalším variantom užitočného darčeka je balíček produktov profesionálnej starostlivosti od značiek Elmex alebo Herbadent. Stačí vybrať podľa problému: citlivé zuby, krvácajúce ďasná alebo obnažené krčky? Možno by babička s dedkom ocenili kvalitný fixačný krém, vďaka ktorému si zase vychutnajú obľúbené jedlo. Hodiť sa môžu aj tablety a čistiace roztoky na zubné náhrady a kefky na protézy. Takéto prípravky je na rozdiel od obyčajnej vody poriadne vyčistia a vydezinfikujú.

Alebo to skúste inak a kúpte im rozptýlenie od problémov. Čo napríklad špeciálne príchute zubných pást a ústnych vôd? Stavíme sa, že takýto darček ešte nedostali.


Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.