Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

MUDr. Jiří Landa sa zaoberá štúdiom bylín od 80. rokov, jeho víziou je poskytnúť pomoc všetkým, ktorí majú ťažšie zápaly ďasien. V roku 1993 vynašiel vlastný spôsob získavania účinných látok z bylín a dokončil prípravu kombinácie látok s účinkami proti zápalu ďasien a parodontóze. Dr. Landa potom zostavil tím odborníkov, ktorých cieľom bolo uviesť bylinné preparáty na trh. K tomu došlo v roku 2004.

Zloženie

Bylinná ústna voda Dr. Landu je zložená iba z liehového extraktu bylín a extraktu propolisu bez použitia konzervačných látok. Ústne vody sú vysoko účinné vďaka jedinečnej metóde získavania účinných látok daných bylín a propolisu. Oba extrakty spolu pôsobia a tým zvyšujú úspešnosť odstránenia zápalu ďasien a paradentózy.

Prečo práve Dr. Landa?

Dr. Landa ponúka vysoko účinný spôsob úpravy nežiadúceho prostredia v ústnej dutine, ktoré je častou príčinou zápalu ďasien. Ústne vody zastavujú krvácanie ďasien, znižujú hybnosť zubov a urýchľujú hojenie áft v ústach. Okrem toho významne znižujú tvorbu povlaku a zubného kameňa. Bylinné ústne vody Dr. Landu sú rýdzo českým výrobkom, a preto sú na našom trhu veľmi žiadané.


Všetky produkty značky Dr. Landa

Cena, dostupnosť

0
30

Hodnotenie zákazníkov