Fungujeme bez obmedzení – sklad i expedícia objednávok bežia na plné obrátky. Ako nakupovať počas karantény?

Fungujeme bez obmedzení – sklad i expedícia objednávok bežia na plné obrátky. Ako nakupovať počas karantény?

MUDr. Jiří Landa sa zaoberá štúdiom bylín od 80. rokov, jeho víziou je poskytnúť pomoc všetkým, ktorí majú ťažšie zápaly ďasien. V roku 1993 vynašiel vlastný spôsob získavania účinných látok z bylín a dokončil prípravu kombinácie látok s účinkami proti zápalu ďasien a parodontóze. Dr. Landa potom zostavil tím odborníkov, ktorých cieľom bolo uviesť bylinné preparáty na trh. K tomu došlo v roku 2004.

Zloženie

Bylinná ústna voda Dr. Landu je zložená iba z liehového extraktu bylín a extraktu propolisu bez použitia konzervačných látok. Ústne vody sú vysoko účinné vďaka jedinečnej metóde získavania účinných látok daných bylín a propolisu. Oba extrakty spolu pôsobia a tým zvyšujú úspešnosť odstránenia zápalu ďasien a paradentózy.

Prečo práve Dr. Landa?

Dr. Landa ponúka vysoko účinný spôsob úpravy nežiadúceho prostredia v ústnej dutine, ktoré je častou príčinou zápalu ďasien. Ústne vody zastavujú krvácanie ďasien, znižujú hybnosť zubov a urýchľujú hojenie áft v ústach. Okrem toho významne znižujú tvorbu povlaku a zubného kameňa. Bylinné ústne vody Dr. Landu sú rýdzo českým výrobkom, a preto sú na našom trhu veľmi žiadané.


Všetky produkty značky Dr. Landa

Cena, dostupnosť

0
30

Hodnotenie zákazníkov