Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Meridol

Značka Meridol, rovnako ako Elmex, patrí švajčiarskej spoločnosti GABA založenej už v roku 1638. Značka Meridol predstavuje vysoko účinné produkty na starostlivosť o ústnu dutinu, ktorých pozitívne účinky boli dokázané vedecky. Jednotlivé produkty sa navzájom dopĺňajú a tvoria celistvé systémy pre jednotné riešenie problémov.

Zloženie

Meridol zakladá svoju úspešnosť na použitie celého ochranného systému, ktorý zahŕňa ústnu vodu, zubnú pastu a kefku. Produkty poskytujú vysoko účinnú a jemnú ochranu pred problémami s ďasnami. Aj Meridol má svoje špecifické zložky, ktoré podčiarkujú účinnosť jeho výrobkov. Baktérie povlaku ničí unikátna kombinácia aktívnych zložiek aminfluoridu a fluoridu cínatého.

Prečo práve Meridol?

Skúsenosti užívateľov a testy dokazujú, že zubné pasty a prípravky Meridol (Halitosis, Safe Breath atď.) prispievajú k upokojeniu zapálených ďasien a znižujú krvácavosť. Sú prezentované ako účinné prostriedky, ktoré spevňujú tkanivo ďasien. Všetky výrobky sú určené na každodenné použitie, aby bola zaručená dokonalá ochrana pred zápalom ďasien. O zuby a ďasná sa dobre postarajú aj zubné kefky značky Meridol, ktoré majú rovno strihané a jemné štetiny. Ak trpíte na zápach z úst, vyskúšajte tiež škrabky na jazyk, vďaka ktorým z jazyka odstránite baktérie, ktoré môžu byť príčinou nepríjemného zápachu.


+ Viac o značke Meridol

Keď nechcete siahnuť vedľa

Značka Meridol, rovnako ako Elmex, patrí švajčiarskej spoločnosti GABA založenej už v roku 1638. Značka Meridol predstavuje vysoko účinné produkty na starostlivosť o ústnu dutinu, ktorých pozitívne účinky boli dokázané vedecky. Jednotlivé produkty sa navzájom dopĺňajú a tvoria celistvé systémy pre jednotné riešenie problémov. Zloženie Meridol zakladá svoju úspešnosť na použitie celého ochran


+ Viac o značke Meridol