Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Značka Meridol, rovnako ako Elmex, patrí švajčiarskej spoločnosti GABA založenej už v roku 1638. Značka Meridol predstavuje vysoko účinné produkty na starostlivosť o ústnu dutinu, ktorých pozitívne účinky boli dokázané vedecky. Jednotlivé produkty sa navzájom dopĺňajú a tvoria celistvé systémy pre jednotné riešenie problémov.

Zloženie

Meridol zakladá svoju úspešnosť na použitie celého ochranného systému, ktorý zahŕňa ústnu vodu, zubnú pastu a kefku. Produkty poskytujú vysoko účinnú a jemnú ochranu pred problémami s ďasnami. Aj Meridol má svoje špecifické zložky, ktoré podčiarkujú účinnosť jeho výrobkov. Baktérie povlaku ničí unikátna kombinácia aktívnych zložiek aminfluoridu a fluoridu cínatého.

Prečo práve Meridol?

Skúsenosti užívateľov a testy dokazujú, že zubné pasty a prípravky Meridol (Halitosis, Safe Breath atď.) prispievajú k upokojeniu zapálených ďasien a znižujú krvácavosť. Sú prezentované ako účinné prostriedky, ktoré spevňujú tkanivo ďasien. Všetky výrobky sú určené na každodenné použitie, aby bola zaručená dokonalá ochrana pred zápalom ďasien. O zuby a ďasná sa dobre postarajú aj zubné kefky značky Meridol, ktoré majú rovno strihané a jemné štetiny. Ak trpíte na zápach z úst, vyskúšajte tiež škrabky na jazyk, vďaka ktorým z jazyka odstránite baktérie, ktoré môžu byť príčinou nepríjemného zápachu.


Keď nechcete siahnuť vedľa