Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Panasonic

Spoločnosť Panasonic vznikla roku 1918 a sústreďuje sa na produkciu širokej palety výrobkov, od spotrebnej elektroniky po priemyselné zariadenia, stavebné výrobky a obytné objekty. Okrem toho Panasonic vyrába kvalitné sonické zubné kefky a ústne sprchy zaisťujúce najlepšiu starostlivosť pri čistení zubov a ďasien. Víziou spoločnosti Panasonic je sústrediť sa na ľudí a snažiť sa zlepšovať ich životy.

Prečo práve Panasonic?

Elektrické zubné kefky Panasonic disponujú hlavicou pohybujúcou sa v niekoľkých smeroch, ktorá zaistí dokonalé čistenie zubov a ďasien. Jemné kefky šetrne masírujú ďasná a podporujú cirkuláciu krvi. Vlákna na čistiacu hlavicu sú zastrihnuté do tvaru V, vďaka čomu je ľahké sa dostať do ťažko dostupných miest, do medzizubných priestorov a dokonca aj pod úroveň ďasien.

Ústne sprchy Panasonic dokonale odstránia nečistoty z ústnej dutiny a zanechajú zuby čisto biele. Ústne sprchy rovnako ako sonické kefky masírujú ďasná a tým prispievajú k ich zdraviu. Okrem toho majú praktický a atraktívny dizajn a nízku hmotnosť, takže sa s nimi veľmi ľahko manipuluje.


+ Viac o značke Panasonic

Keď nechcete siahnuť vedľa

Spoločnosť Panasonic vznikla roku 1918 a sústreďuje sa na produkciu širokej palety výrobkov, od spotrebnej elektroniky po priemyselné zariadenia, stavebné výrobky a obytné objekty. Okrem toho Panasonic vyrába kvalitné sonické zubné kefky a ústne sprchy zaisťujúce najlepšiu starostlivosť pri čistení zubov a ďasien. Víziou spoločnosti Panasonic je sústrediť sa na ľudí a snažiť sa zlepšovať ich život


+ Viac o značke Panasonic