Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Spoločnosť Panasonic vznikla roku 1918 a sústreďuje sa na produkciu širokej palety výrobkov, od spotrebnej elektroniky po priemyselné zariadenia, stavebné výrobky a obytné objekty. Okrem toho Panasonic vyrába kvalitné sonické zubné kefky a ústne sprchy zaisťujúce najlepšiu starostlivosť pri čistení zubov a ďasien. Víziou spoločnosti Panasonic je sústrediť sa na ľudí a snažiť sa zlepšovať ich životy.

Prečo práve Panasonic?

Elektrické zubné kefky Panasonic disponujú hlavicou pohybujúcou sa v niekoľkých smeroch, ktorá zaistí dokonalé čistenie zubov a ďasien. Jemné kefky šetrne masírujú ďasná a podporujú cirkuláciu krvi. Vlákna na čistiacu hlavicu sú zastrihnuté do tvaru V, vďaka čomu je ľahké sa dostať do ťažko dostupných miest, do medzizubných priestorov a dokonca aj pod úroveň ďasien.

Ústne sprchy Panasonic dokonale odstránia nečistoty z ústnej dutiny a zanechajú zuby čisto biele. Ústne sprchy rovnako ako sonické kefky masírujú ďasná a tým prispievajú k ich zdraviu. Okrem toho majú praktický a atraktívny dizajn a nízku hmotnosť, takže sa s nimi veľmi ľahko manipuluje.


Keď nechcete siahnuť vedľa