Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Rok 2021 utiekol ako voda. Ďakujeme, že ste s nami!

  • 21. decembra 2021

Väčšina z nás má tendencie okolo konca roka rozjímať nad tým, aký bol uplynulý rok. Čo sa dialo u nás, čo nám urobilo najväčšiu radosť a čo chystáme do budúceho roku? Tým všetkým vám v tomto článku skrátime voľnú chvíľu.

Vianoce 2021
Vianoce 2021

Vianočné balíčky pre deti z detských domovov

Ako juhočeská firma sme sa rozhodli tento rok podať pomocnú ruku štyrom vybraným detským domovom z nášho kraja. Deti všetkých vekových kategórií sme vybavili balíčky s polročnou zásobou pomôcok na čistenie zubov a každému sme prihodili aj niečo, aby ich čistenie trochu viac bavilo. Vďaka komunikácii s riaditeľmi a riaditeľkami detských domovov sme sa ale dozvedeli, že deti potrebujú aj väčšiu osvetu v tom, ako sa o zuby správne starať. A to nám vnuklo ďalší nápad, ktorý by sme budúci rok radi v spolupráci s klinikou DentalCare realizovali. Pretože prevencia je základ zdravého úsmevu.

Druhý rok sme boli Ježiškovými vnúčatami

Vďaka vašej vernosti sme už druhý rok spolu so značkou Oral-B stali Ježiškovými vnúčatami. Do tejto tradičnej dobročinnej akcie sme spoločne prispeli 50 000 Kč. Vyššie finančné čiastky obvykle domy seniorov využívajú na nákladnejšie darčeky. Sme radi, že sme opäť mohli byť súčasťou a z každej vami zakúpenej kefky Oral-B prispieť seniorom na vianočné radosti.

Každý mesiac jedna súťaž

Vieme, že súťažiť vás baví! A nás zase baví čítať vaše odpovede a nahliadnuť trochu do vašej dennej rutiny čistenia zubov. Preto sme tento rok usporiadali 12 súťaží a rozhodne s tým nechceme skončiť. Veríme, že aj v budúcom roku vás súťaže budú lákať a výhry tešiť. Vďaka súťažiam sme tento rok napríklad zistili, ako veľmi máte radi Herbadent, čo si na ňom najviac ceníte, že Elmex a Meridol sú stálice vo vašich kúpeľniach a že chcete zapracovať na používaní medzizubných kefiek alebo ústnych vôd. A my vám radi pomôžeme ísť tomu v budúcom roku naproti.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu