Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Swissdent Cosmetics je medzinárodná spoločnosť založená roku 2006, ktorej sídlo sa nachádza v Zürichu. Cieľom spoločnosti je vyvíjať prostriedky na základe moderných poznatkov. Prezentujú sa výsledky vysoko kvalitných luxusných produktov, ktoré sú jemné a citlivé k zubom užívateľa. Do ich produktovej rady nepatria iba bieliace zubné prostriedky, ale aj kefky, ústne vody a spreje.

Zloženie

Účinnosť prostriedkov Swissdent (Extreme Whitening, Crystal, Pure, Gentle atď.) vychádza z unikátneho zloženia z prírodných enzýmov. Produkty obsahujú bromelaín a papaín, ktoré sú získavané z ananásu a papáje. Z povrchu zubov odstraňujú povlak prirodzene a pôsobia zároveň ako enzymatický peeling. Za vlastný proces bielenia je zodpovedný peroxid vápenatý, ktorý zaisťuje jemné a účinné čistenie zubov.

Prečo práve Swissdent?

Produkty značky Swissdent aktívne pôsobia pri ničení baktérií, ktoré spôsobujú zlý dych a účinne pomáhajú pri starostlivosti o zuby a ďasná. Pri čistení dochádza v ústach k uvoľňovaniu eukalyptového oleja z malých kapsúl. Pasty majú zvýšený obsah fluoridov, ktorý zaručuje dokonalú remineralizáciu zubnej skloviny. Okrem spomínaných predností vynikajú svojou veľmi výraznou, sviežou príchuťou.


Keď nechcete siahnuť vedľa