Maximum prírody pre Vaše zdravie. Weleda je značka, ktorá vyrába veľké množstvo liečiv a dnes už aj 120 produktov prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy. Základná koncepcia liečiv Weledy dali dokopy začiatkom dvadsiateho storočia ItaWegmanová, Oskar Schmiedel a Dr. Rudolf Steiner. Ich hlavným cieľom pre vývoj liečiv bolo dať vždy organizmu také podnety, aby sa sám začal liečiť. Za rozvojom Weledy stojí ale aj dopyt po prírodnej kozmetike.

Prečo práve Weleda?

Nechajte sa o seba starať prírodu. Weleda je prírodná kozmetika, ktorá sa snaží udržať čo najvyššie štandardy kvality. Zároveň 83% z rastlinných surovín, z ktorých sú produkty Weleda vyrábané, je vypestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Všetky prípravky sú vyrábané bez umelých konzervačných látok a z prírodných surovín.

Poskytnite svojim deťom prírodnú liečivú silu. Detské zubné gély sú špeciálne vyvinuté pre starostlivosť o mliečne zuby. V našej ponuke nájdete dva druhy detských zubných gélov. Jeden z nich je určený na čistenie detských zubov a pri jeho pravidelnom používaní budú zuby Vašich detí chránené pred zubným kazom. Na lokálne ošetrenie detských úst možno použiť zubný gél, ktorý má protizápalové a hojivé účinky.

Aj o svoje zuby sa môžete starať vďaka nepenivej nechtíkovej zubnej paste. Tá je prírodnou prevenciou proti vzniku zubného kazu, pasta je bez mentolu a vďaka svojmu zloženiu je vhodná aj pri liečbe homeopatikami.


Keď nechcete siahnuť vedľa