Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

White Pearl

Značka White Pearl je produkovaná spoločnosťou Vital Care. Špecializuje sa výhradne na systém bielenia zubov a starostlivosti o ne. Firma Vital Care niekoľko rokov testovala produkty White Pearl na stomatologickej klinike, najväčší dôraz bol kladený na účinnosť a bezpečnosť čistenia.

Zloženie

Bieliaca procedúra White Pearl je založená na enzymatickom bielení a na dvojfázovej revolučnej sekvenčnej formuli účinných látok, ktoré pôsobia synergicky. V dôsledku toho posilňuje a remineralizuje zubnú sklovinu. Okrem toho odstraňuje organické zafarbenie zubov a pomáha ich udržať krásne biele.

Prečo práve White Pearl?

Bieliace prostriedky White Pearl majú rad výhod, vďaka ktorým sú na trhu veľmi žiadané. V prvom rade jemne a efektívne bieli zuby, pričom nedráždi a nepoškodzuje ďasná. Produkty zároveň pomáhajú znižovať kazivosť zubov a chránia ďasná pred zápalmi. Celkovo tak zlepšujú hygienu ústnej dutiny.

O belší odtieň Vašich zubov sa postarajú účinné bieliace pasty NanoCare alebo zubné púdre White Pearl Smile. V našej ponuke ale nájdete tiež sety na domáce bielenie alebo bieliace perá White Pearl. Starajte sa o Váš žiarivo biely úsmev s bieliacimi produktami White Pearl.


+ Viac o značke White Pearl

Keď nechcete siahnuť vedľa

Značka White Pearl je produkovaná spoločnosťou Vital Care. Špecializuje sa výhradne na systém bielenia zubov a starostlivosti o ne. Firma Vital Care niekoľko rokov testovala produkty White Pearl na stomatologickej klinike, najväčší dôraz bol kladený na účinnosť a bezpečnosť čistenia. Zloženie Bieliaca procedúra White Pearl je založená na enzymatickom bielení a na dvojfázovej revolučnej sekve


+ Viac o značke White Pearl