Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Značka White Pearl je produkovaná spoločnosťou Vital Care. Špecializuje sa výhradne na systém bielenia zubov a starostlivosti o ne. Firma Vital Care niekoľko rokov testovala produkty White Pearl na stomatologickej klinike, najväčší dôraz bol kladený na účinnosť a bezpečnosť čistenia.

Zloženie

Bieliaca procedúra White Pearl je založená na enzymatickom bielení a na dvojfázovej revolučnej sekvenčnej formuli účinných látok, ktoré pôsobia synergicky. V dôsledku toho posilňuje a remineralizuje zubnú sklovinu. Okrem toho odstraňuje organické zafarbenie zubov a pomáha ich udržať krásne biele.

Prečo práve White Pearl?

Bieliace prostriedky White Pearl majú rad výhod, vďaka ktorým sú na trhu veľmi žiadané. V prvom rade jemne a efektívne bieli zuby, pričom nedráždi a nepoškodzuje ďasná. Produkty zároveň pomáhajú znižovať kazivosť zubov a chránia ďasná pred zápalmi. Celkovo tak zlepšujú hygienu ústnej dutiny.

O belší odtieň Vašich zubov sa postarajú účinné bieliace pasty NanoCare alebo zubné púdre White Pearl Smile. V našej ponuke ale nájdete tiež sety na domáce bielenie alebo bieliace perá White Pearl. Starajte sa o Váš žiarivo biely úsmev s bieliacimi produktami White Pearl.


Keď nechcete siahnuť vedľa