Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Yotuel

Od roku 1994 sa značka Yotuel spadajúca pod španielskú spoločnosť Biocosmetics Laboratories prezentuje ako priekopník v starostlivosti o ústa a zuby. Vyvinula bieliaci systém s jedinečným patentovaným zložením, ktorý zabraňuje zvýšeniu citlivosti zubov. Kozmetické zubné laboratórium sa špecializuje na výskum, vývoj, predaj a distribúciu výrobkov na ústnu hygienu. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 65 krajinách po celom svete.

Zloženie

Bieliace prostriedky Yotuel obsahujú dve dôležité zložky, karbamid peroxidu a xylitol, ktoré napomáhajú šetrnému bieleniu a odstraňovaniu pigmentu z povrchu skloviny. Produkty ponúkajú početné možnosti riešenia s prihliadnutím na individuálne potreby každého pacienta. Na trhu sú dostupné v mnohých variáciách a koncentráciách.

Prečo práve Yotuel?

Yotuel sa snaží vyvíjať produkty, ktoré budú maximálne účinné v oblasti stomatologického bielenia. Kombinácia použitých látok zvyšuje tvrdosť skloviny pri procese bielenia. Veľkou prednosťou bieliacich zubných pást Yotuel je zachovanie neutrálneho pH v ústach po bielení.


+ Viac o značke Yotuel

Keď nechcete siahnuť vedľa

Od roku 1994 sa značka Yotuel spadajúca pod španielskú spoločnosť Biocosmetics Laboratories prezentuje ako priekopník v starostlivosti o ústa a zuby. Vyvinula bieliaci systém s jedinečným patentovaným zložením, ktorý zabraňuje zvýšeniu citlivosti zubov. Kozmetické zubné laboratórium sa špecializuje na výskum, vývoj, predaj a distribúciu výrobkov na ústnu hygienu. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 65 k


+ Viac o značke Yotuel