Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Od roku 1994 sa značka Yotuel spadajúca pod španielskú spoločnosť Biocosmetics Laboratories prezentuje ako priekopník v starostlivosti o ústa a zuby. Vyvinula bieliaci systém s jedinečným patentovaným zložením, ktorý zabraňuje zvýšeniu citlivosti zubov. Kozmetické zubné laboratórium sa špecializuje na výskum, vývoj, predaj a distribúciu výrobkov na ústnu hygienu. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 65 krajinách po celom svete.

Zloženie

Bieliace prostriedky Yotuel obsahujú dve dôležité zložky, karbamid peroxidu a xylitol, ktoré napomáhajú šetrnému bieleniu a odstraňovaniu pigmentu z povrchu skloviny. Produkty ponúkajú početné možnosti riešenia s prihliadnutím na individuálne potreby každého pacienta. Na trhu sú dostupné v mnohých variáciách a koncentráciách.

Prečo práve Yotuel?

Yotuel sa snaží vyvíjať produkty, ktoré budú maximálne účinné v oblasti stomatologického bielenia. Kombinácia použitých látok zvyšuje tvrdosť skloviny pri procese bielenia. Veľkou prednosťou bieliacich zubných pást Yotuel je zachovanie neutrálneho pH v ústach po bielení.


Keď nechcete siahnuť vedľa