Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Čím obdarovať ženy, dcéry, mamičky? Poradíme vám

  • 10. októbra 2022

Ťažko povedať, aká situácia je prekérnejšia. Vybrať darček mamičke, ktorá predsa nič nepotrebuje, násťročnej dcére, ktorej vkus nechápete, alebo partnerke, ktorú chcete prekvapiť a potešiť? V novom článku vám pomôžeme vybrať vhodný darček pre ženy od dieťaťa až do zrelej krásy.

Darčeky pre ženy
Darčeky pre ženy

Darčeky pre malé princezny (i zlobilky)

Najobľúbenejší detský darček je samozrejme elektrická kefka. Tušíme, že radosť robí hlavne rodičom, pretože aspoň na chvíľu uľaví od nekonečného prehovárania na čistenie zúbkov. Zástancovia sonickej technológie často volia (ružový) Philips Sonicare for Kids, ktorý mimochodom pripojíte na skvelú mobilnú aplikáciu. Zástancovia oscilačnej technológie malým slečnám zaobstarávajú kefku s Frozen (a cestovným puzdrom ako bonus).

Aby ste záujem o čistenie ešte podporili, odporúčame prikúpiť zubnú pastu s netradičnou príchuťou: napríklad tie od Jack N' Jill (banán, žuvačka, čučoriedky…) alebo so zúbkovou vílou od Herbadentu. Alebo si  výberom uľahčite prácu a siahnite po tohtoročnej darčekovej sadě pre deti od 6 rokov

Darčeky pre dospievajúce slečny

Čo riešia a zaujíma dospievajúce dievčatá? U niektorých stopercentne zabodujete s férovými produktami šetrnými k životnému prostrediu. Vyfiltrovali sme pre vás nejobľúenejšie bambusové a/lebo recyklovateľné zubné kefky a prírodné zubné pasty (vrátane tých vegánskych, bez fluoridov, v recyklovateľných obaloch). 

Teenage dievčatá prahnú tiež po peknom vzhľade a zuby nie sú výnimkou. Radosť im tak spravíte šetrnou bieliacou súpravou v krásnom balení od My White Secret alebo i praktickým osviežením dychu do kabelky. Z elektrických kefiek sa určite zapáči elegantný Usmile alebo Oclean

Darčeky pre ženy zrelej krásy

Obdarovať ženu šikovným darčekom zo zubnej hygieny má jednu nespornú výhodu: je úplne jedno, či vyberáte dáme, ktorá má tridsaťpäť alebo päťdesiatpäť. O zuby sa chce starať každá poctivo.

Náš tip? Obdarujte ženu poukážkou na dentálnu hygienu, kde jej chrup dokonale vyčistia, a doma ho už bude len ošetrovať. Všetko, bez čoho sa neobíde, nájdete v našom balíčku určenom špeciálne pre ženy, ktoré sa radi starajú o svoj vzhľad. Čím je starostlivosť o chrup náročnejšia (krivé zuby, znížená manuálna zručnosť), tým viac sa vyplatí zaobstarať i ústnu sprchu, ktorá medzizubné priestory starostlivo vyčistí a naviac masíruje ďasná.

Chybu nespravíte ani s elektrickou kefkou, jej výber je ale samostatná kapitola a prevedieme vás ním tu.Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu

2 000+ ľudí prikúpilo

S článkom súvisí: