Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

MAM

Krásny dizajn ale zároveň dôraz na funkčnosť. To vkladá do svojich produktov značka MAM. Spoločnosť MAM funguje na trhu od roku 1976 a všetko začalo s cieľom vytvoriť zdravotne nezávadné a zároveň dizajnovo zaujímavé produkty v starostlivosti o deti. MAM pri výrobe cumlíkov, detských fliaš alebo hryzadiel myslí na zdravý vývoj detských úst, preto všetky produkty vyvíjajú nielen dizajnéri ale aj lekári. Vďaka tomu sa pri výbere potrieb pre bábätko na značku MAM obracia až 50 miliónov rodičov ročne.

Přečo právě MAM?

Ak chcete podporiť správny vývoj úst Vášho dieťaťa, stavte pri výbere cumlíka na značku MAM. Dostanete totiž nielen vzhľadovo zaujímavé výrobky, ale aj cumlíky, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s niekoľkými odborníkmi z oblasti lekárstva. Vyberať môžete zo širokej ponuky zvieracích motívov a ďalších u detí obľúbených obrázkov. Báť sa nemusíte ani nepríjemných vyrážok okolo úst dieťaťa, pretože cumlíky MAM majú dostatok prieduchov, ktoré k pokožke bábätka privádzajú dostatok vzduchu. Aj vďaka tomu sú s cumlíkmi MAM spokojné milióny rodičov a detí po celom svete.


+ Viac o značke MAM

Keď nechcete siahnuť vedľa

Krásny dizajn ale zároveň dôraz na funkčnosť. To vkladá do svojich produktov značka MAM. Spoločnosť MAM funguje na trhu od roku 1976 a všetko začalo s cieľom vytvoriť zdravotne nezávadné a zároveň dizajnovo zaujímavé produkty v starostlivosti o deti. MAM pri výrobe cumlíkov, detských fliaš alebo hryzadiel myslí na zdravý vývoj detských úst, preto všetky produkty vyvíjajú nielen dizajnéri ale aj le


+ Viac o značke MAM