Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Plán na tohtoročné Vianoce? Hlavne v pokoji!

  • 24. októbra 2021

Čo sme tento rok pripravili na obdobie Vianoc? Po prvé sme za vás vymysleli darčeky potrebné pre tých, ktorí nikdy nič nechcú a nepotrebujú. Ako každý rok nezabúdame ani na vianočnú súťaž a pár nákupných prekvapení.

Vianoce 2021
Vianoce 2021

Čo komu zase vymyslieť...

Už sa nemôžete dočkať viet ako: „Ja už som na darčeky príliš stará, už mám všetko, nič mi nedávajte...“? Tento rok sa nenechajte rozhodiť. Onedlho začneme zverejňovať extra darčekovú pomoc, ktorá vás z tejto prekérnej a bezradej situácie vyslobodí.

Medzitým preskúmajte tradičného darčekového sprievodca s výberom kvalitných produktov pre mužov, ženy, deti, babičky a deduškov, ale i napríklad kamarátky a kolegami. Tento rok sme ho ozvláštnili o špeciálnu novinku: nami zostavené a geniálne darčekové sady. Čoskoro k nim napíšeme viac, ale pozrite na nich pokojne hneď.

Obľúbená vianočná súťaž a výhodné nákupy

Aj tento rok bude! Už klasickú vianočnú súťaž nemôžeme preskočiť. Tento rok pobeží dokonca dve naraz. Päť z vás vyhrá poriadne balíčky milovaného Elmexu a na päť ďalších čakajú tie od Meridolu vždy s poctivou zásobou produktov pre zdravý chrup. Súťaže nájdete čoskoro na Facebooku a Instagramu Nazuby, nezabudnite si zapnúť upozornenie na príspevky.

A čo taká doprava zadarmo? Nočné nakupovanie so zľavou? Darčeky k nákupu? Sľubujeme, že ani o zľavy a akcie vás neochudobníme. Sledujte naše newslettre a sociálne siete a nič vám neunikne.

#myslimenazuby i detí bez domova

V minulom roku sme sa zapojili do aktivity Ježiškova vnúčatá. Tento rok sme sa zamerali na deti z detských domovov. Vytvorili sme balíčky ročné starostlivosti o zuby a osobne je rozvezieme do vybraných domovov z nášho rodného Juhočeského kraja. O všetkom budeme opäť informovať na našich sociálnych sieťach, tak je nezabudnite sledovať.


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu