Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Predstavujeme zubné kefky TePe + VIDEO

Už ste o zubných kefkách TePe počuli, niekde ste ich videli, alebo ste ich dokonca vyskúšali? Tak to patríte k malej časti populácie, ktorá ich pozná. Kefky TePe síce nie sú také populárne, ale rozhodne sa radia k najkvalitnejším zubným kefkám. Na výber máte z niekoľkých typov a aby ste sa v nich vyznali, tak sme pre Vás pripravili tento článok.

Zubné kefky TePe

Zubné kefky TePe

Druhy kefiek TePe

Aby značka TePe vyhovela svojimi kefkami čo najviac ľuďom a tiež deťom, tak je k dispozícii 5 typov kefky – Select, SelectCompact, Mini, Supreme a Nova. Jednotlivé kefky sa líšia veľkosťami hlavičiek a dostupné sú v troch tvrdostiach - medium, soft a x-soft.

Keď vidíte kefku TePe, možno Vás napadlo, prečo má taký zvláštny tvar hlavičky. Ten je unikátny a bol vytvorený preto, aby ste pomocou kefky ľahko a efektívne vyčistili aj zadné stoličky, ku ktorým sa kefky s väčšími hlavičkami ťažko dostávajú.

Aby ste sa lepšie vyznali v typoch a tvrdostiach kefky TePepripravili sme pre Vás tabuľku:

  Select Select Compact Select Mini Nova Supreme
Dostupné tvrdosti Medium, Soft, x-Soft Medium, Soft, x-Soft x-Soft Medium, Soft, x-Soft x-Soft
Počet vlákien - Medium 1400 1400 x 1450 x
Počet vlákien - Soft 1700 1700 x 1990 x
Počet vlákien - x-Soft 2500 2760 1760 2660 2400
Veľkosť hlavičky Štandardná Kompaktná Detská Štandardná Štandardná

Výhody

Najväčším plusom kefky TePe je už spomínaný zúžený tvar hlavičky. Ten oceníte najmä, ak kupujete tieto kefky pre deti alebo máte malé ústa a oblasť okolo zadných stoličiek sa vám horšie čistí. Zároveň je potrebné vyzdvihnúť rovno zastrihnutý tvar vlákien, ktorý odporúčajú zubní lekári a dentálne hygieničky. Veľmi priaznivá je ale aj cena. Kefky TePe možno na internete kúpiť od 39 do 85 Kč, a to už je naozaj pekná cena. A ak myslíte ekologicky, tak iste oceníte, že rukoväte kefiek sú vyrobené z recyklovateľného polypropylénu.

Nevýhody

Rovnako ako akákoľvek iná kefka, ani TePe nemusí vyhovovať každému. Pre niekoho môžu byť hlavičky TePe príliš dlhé a vo verzii Compact naopak veľmi malé. Za nedostatok môžu tiež niektorí z Vás považovať aj pomerne úzku rukoväť, na ktorú si človek spočiatku musí zvyknúť. V neposlednom rade sa TePe kefky ťažko kupujú v bežných kamenných obchodoch. Kvôli ich nákupu preto musíte zamieriť buď do lekárne alebo na internet.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu