Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

RECENZIA: elektrická kefka Braun Oral-B PRO 2000

Medzi strednú triedu elektrických kefiek Braun patrí aj model Braun Oral-B PRO 2000. Otestovali sme jej funkcie, prevedenie a na základe toho stanovili, pre koho bude kefka vhodná. Koľko percent nakoniec dostal v celkovom hodnotení?

Braun Oral-B PRO 2000

Braun Oral-B PRO 2000

Ergonómia a ovladanie
77 %
Funkcie
81 %
Príslušenstvo v balení
38 %
Výdrž batérie
65 %
Materiály a prevedenie
80 %
Pomer cena/výkon
79 %
Elektrická kefka Braun Oral-B PRO 2000 je zlatou strednou cestou medzi rotačnými zubnými kefkami. Disponuje dvoma režimami čistenia, časovačom a senzorom tlaku, ktorý za Vás postráži, aby ste na kefku príliš netlačili. Kefka má pomerne pekné protišmykové spracovanie a vďaka štíhlemu prevedeniu sa pohodlne drží aj v drobnejších rukách. Kompatibilita s desiatimi druhmi náhradných hlavíc Oral-B potom zvyšuje jej obľúbenosť, pretože si môžete vybrať hlavicu, ktorá Vám bude vyhovovať.
  • Najväčšou výhodou kefky je, že je vybavená vizuálnym senzorom tlaku. Ten Vám pomôže počas čistenia šetriť zuby aj ďasná. Časovač už počítame medzi štandardnú výbavu, ale kompatibilita s desiatimi náhradnými hlavicami je určite plusom.
  • Nevýhodou je len jedno tlačidlo pre zapnutie a vypnutie kefky a zároveň pre voľbu režimu. Chýbajú nám tiež ikony ukazujúce, ktorý režim čistenia je práve zvolený.
74 %celková známka

Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu