Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

SÚŤAŽ SKONČILA: vyhrajte elektrickú zubnú kefku Oral-B GENIUS 8000

Poďte si pred letom urobiť radosť. Stačí jeden tip a pár sekúnd času, aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, v ktorej môžete vyhrať jednu z troch elektrických zubných kefiek Oral-B GENIUS 8000.

Súťaž
Súťaž

Chcete vyhrať? Tak teraz je ten správny čas. Stačí jeden tip a pár sekúnd času, aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, v ktorej môžete vyhrať jednu z troch elektrických zubných kefiek Oral-B GENIUS 8000.

O čo sa hrá?

Hrá sa o tri elektrické zubné kefky Oral-B GENIUS 8000 v celkovej hodnote skoro 560 eur. Kefka je vybaveá piatimi režimami čistenia, vydrží až 12 dní čistenia na jedno nabitie a je k nej parádne cestovné puzdro a úložný priestor pre čistiace hlavice. Ako bonus má kefka možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou, v ktorej budete mať čistenie zubov úplne pod kontrolou.

Ako sa zapojím do súťaže?

Stačí si tipnúť odpoveď na nasledujúcu otázku:

Koľko elektrických zubných kefiek Oral-B GENIUS 8000 s nasadenou hlavicou Oral-B Sensi UltraThin musíte postaviť na výšku na seba, aby merali rovnako ako náš najvyšší vrch Gerlachovský štít?

Svoje tipy píšte do komentárov pod týmto článkom. A nezabudnite zadať svoj email, aby sme Vás mohli v prípade, že bude Váš tip víťazný, kontaktovať :-). Súťažiť môžete až do nedele 30.6.2019. Správnu odpoveď zverejníme a víťaza budeme kontaktovať v priebehu nasledujúceho týždňa.

Veľa šťastia!

Úplné podmienky súťaže nájdete tu.

EDIT 24.7.2019: Správná odpoveď bola 11 012,45 kefiek. Výhercovia boli kontaktovaní emailom v zmysle podmienok súťaže.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: