Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

2 000+ ľudí prikúpilo

2 000+ ľudí prikúpilo

Panasonic EW1211 ústna sprcha

Cena: 35,29 €

Ukázať

Aký darček vybrať pre mužov k tohtoročným Vianociam

  • 13. novembra 2019

Muži nikdy nič nepotrebujú. Dostať z nich, čo by si priali k Vianociam je nadľudská úloha. Vy ich ale môžete šikovne prinútiť viac sa starať o zuby. Máme varianty pre hračičky i pre klasiky. Stačí vybrať.

Tipy na vianočné darčeky pre mužov
Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Ponožky, knižky, svetre. To sú klasiky Vianoc, ak neviete, čo kúpiť. Nie je už to ale okukané? Čo tak vybrať niečo netradičneho, originálneho a užitočného? Zlepšenie ústnej hygieny nie je nikdy na škodu a pretože dnes sú k dostaniu už naozaj technicky aj dizajnovo prepracované prístroje, tak nimi určite potešíte aj náročného muža.

Kefka s maximálnou výbavou

Muži sú väčšinou veľmi nároční na technickú stránku. Čo najviac funkcií, ktoré môžu objavovať. Tým najmodernejším, čo môžete muži zaobstarať, sú elektrické zubné kefky Oral-B Genius X a Philips Sonicare DiamondClean Smart. Obe spolupracujú s aplikáciou v smartfóne. Je tak možné si pozrieť štatistiky čistenia alebo rady, ako čistiť lepšie. Samozrejmosťou je výber z niekoľkých režimov čistenia alebo senzor tlaku. Nakoniec záleží len na tom, pre ktorú technológiu čistenia sa pri výbere rozhodnete.

Netradičný pomocník - ústna sprcha

Starostlivosť o medzizubné priestory je nevyhnutná. Uľahčiť a vylepšiť čistenie medzizubných priestorov pomôže ústna sprcha. Tá pomocou prúdu vody čistia medzizubné priestory a možno ju použiť aj pre masáž ďasien. Vyberať môžete hneď z niekoľkých druhov. Medzi stolnými variantmi vedú jednoznačne ústnej sprchy Waterpik. Kvôli malej kúpeľni ale môžete siahnuť po cestovné variante. V tomto prípade už roky víťazí ústna sprcha Panasonic EW1211. Tá zaberie menej priestoru, a preto môže niektorým ľuďom vyhovovať viac.

Radšej vyberete klasiku?

Ak si Váš muž nepotrpí na vymoženosti v oblasti ústnej hygieny a radšej volí klasické čistenie, ktoré je mu pohodlnejšie, obyčajnou kefkou neosliníte.Sáhnite proto napríklad po limitovanej edícii kefiek Curaprox CS5460 Black v elegantnom čiernom prevedení s farebními štetinami. Doplnit ich môžete niektorou z bieliacich zubných pást alebo zvolit pastu s nezvyčajnou príchuťou od značky Marvis.

Nakúpte už teraz, tovar môžete vrátiť aj po Vianociach

Pre Vaše pohodlné a bezstarostné nákupy sme urobili akciu 100 dní na vrátenie tovaru. To znamená, že keď teraz kúpite vybraný darček pre Vášho muža, môžete ho vrátiť bez výčitiek až po Vianociach, ak sa mu nebude páčiť.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: