Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vyskúšajte bez obáv elektrickú zubnú kefku či ústnu sprchu vybraných značiek. Ak vám nebudú vyhovovať, môžete ich poslať späť a my vám vrátime peniaze.

Je to jednoduché

Ak budete chcieť zubnú kefku či ústnu sprchu vrátiť, stačí len vyplniť leták so žádosťou o vrátenie peňazí a zabaliť kompletný nepoškodený produkt do originálnej krabičky vrátane kompletného príslušenstva a darčekov. To všetko potom pošlite spoločne s daňovým dokladom na našu adresu.

Nezabudnite sa zoznámiť s úplnými podmienkami akcie.

 

Úplné podmienky akcie

Názov a termín akcie

Názov akcie je „30 dní na vyskúšanie so zárukou vrátenia peňazí“ (ďalej len „akcia") a usporadúva ju spoločnosť KOBOZ SERVICE s.r.o., provozovateľ on-line obchodu umiestneného na internetovej adrese nazuby.eu.

Akcia sa koná v dobe od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020.

Podmienky účasti

Účastníkom akcie sa stáva zákazník, ktorý si v termíne konania akcie zakúpi v internetovom obchode nazuby.eu elektrickú zubnú kefku alebo ústnu sprchu vybraných značiek (ďalej len ,,produkt“).

Akcie sa nemôže zúčastniť zákazník, ktorý nakúpil ako podnikateľ, to znamená, že pri vytváraní objednávky zadal svoje identifikačné číslo.

Podmienky vrátenia produktu

Produkt je možné vrátiť až 30 dní od zakúpenia. Táto lehota začína nasledujúci deň po prevzatí zásielky.

Rozhodujúci dátum pre využitie akcie je deň odoslania produktu na adresu usporiadateľa akcie.

Vrátiť je možné len nepoškodený, riadne vyčistený produkt v originálnom obale vrátane kompletného príslušenstva a darčekov, ktoré boli súčasťou produktu v dobe nákupu.

V prípade, že vrátený produkt bude splňovať všetky podmienky, bude vám vrátená kúpna cena bez poštovného a balného. Čiastka bude poukázaná na váš účet do 30 dní od prijatia vráteného produktu.

Pokiaľ nebudú splnené podmienky akcie, bude v prípade potreby zaobstaraná fotodokumentácia o stave produktu a následne bude produkt odoslaný späť na adresu zákazníka.

Ako vrátiť produkt

  • Vyplňte leták, ktorý nájdete tu.
  • Produkt vyčistite a vložte do originálneho obalu s kompletným príslušenstvom.
  • Pripravte si daňový doklad k nákupu produktu.
  • Vyplnený formulár, zabalený produkt a daňový doklad dobre zabaľte a pošlite na adresu KOBOZ SERVICE s.r.o., Pražská třída 2879/155, 370 10 České Budějovice.
  • S produktom musíte poslať i prípadné darčeky, ktoré boli súčasťou produktu v dobe nákupu.

Ďalšie dôležité podmienky

Akcie sa smú zúčastniť len fyzické osoby staršie ako 15 rokov s doručovacou adresou v SR.

Jedna osoba môže vrátiť len jeden kus produktu zahrnutého do akcie.

Vyplnením letáku a zaslaním produktu na vyššie uvedenú adresu potvrdzujete, že prijímate úplné podmienky akcie a že ich akceptujete.

Usporiadateľ akcie si vyhradzuje právo jednostranne bez náhrady zmeniť pravidlá akcie v priebehu jej trvania alebo akciu zrušiť či pozastaviť.

Organizátor akcie je oprávnený kontrolovať plnenie všetkých podmienok tejto akcie a v prípade sporu posúdiť a s konečnou platnosťou rozhodnúť o akejkoľvek otázke spojenej s akciou.

Akýkoľvek právny nárok účastníka či náhrada škody spojené s touto akciou sú vylúčené.

Za stratu či poškodenie zásielky pri preprave vráteného tovaru zodpovedá odosieľateľ. Odporúčame preto zásielku pri odoslaní pripoistiť.

Usporiadateľ nezodpovedá za vzniknuté škody, v prípade nemožnosti doručenia vrátených peňazí v dôsledku nesprávnej adresy alebo chybne uvedeného čísla účtu.

Účasťou v akcii a vyplnením svojích osobných údajov do letáku pre vrátenie tovaru súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely tejto akcie. Osobné údaje budú spracované len pre účely tejto akcie, predovšetkým pre zaslanie peňazí na váš účet, pre nutnú telefónnu či e-mailovú komunikáciu súvisejúcu s akciou, či spätné zaslanie produktu. Správcom osobných údajov je obchodná spoločnosť KOBOZ SERVICE s.r.o., so sídlom Holečkova 2538/5, 370 04 České Budějovice, identifikačné číslo: 27638863, zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Českých Budějoviciach, oddiel C, vložka 18053. Osobné údaje budú uložené na dobu nutnú pre účely archivovania podľa príslušných obecne záväzných právnych predpisov a pre účel ochrany právnych nárokov správcu na základe oprávneného záujmu správcu, ktorý spočívá v obrane vlastných práv.

V Českých Budějoviciach 1.1. 2020