KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

5 najväčších trhákov minulých Vianoc

  • 11. novembra 2022

Neviete, kde vziať inšpiráciu na darčeky? Nekonečné zoznamy a užívateľské recenzie preskočte – máme pre vás niečo omnoho lepšie! Zistili sme, ktoré darčeky šli vlani najviac na dračku. Tak na to mrknite a načerpajte inšpiráciu pre tento rok.

Hity minuloročných Vianoc
Hity minuloročných Vianoc

Kráľovné elektrických kefiek

Ktoré elektrické kefky skončili pod stromčekom našich zákazníkov najčastejšie? O prvenstvo sa delia hneď 3 kúsky.

  • Philips Protective Clean sa môže pochváliť počtom 62 tisíc pohybov za minútu a senzorom tlaku. Zoženiete ju v príjemnej ružovej farbe, ale na svoje si prídu aj milovníci čiernej farby. Právom patrí medzi najobľúbenejšie sonické kefky – rozhodne s ňou nič neriskujete. A keby náhodou áno, máte 90 dní na vrátenie.
  • TrueLife SonicBrush UV sonická kefka je príjemná cenová alternatíva k vyššie zmienenému Philipsu. V našom redakčnom teste dopadla na výbornú – funkciami i výbavou dobehuje i drahšiu konkurenciu. Naviac je dostupná s praktickým UV sanitizérom, ktorý hravo odstráni baktérie usadené na hlavici kefky. Takýto doplnok len tak niekde nenájdete.
  • Oral-B iO Series 7 patrí síce k drahším modelom, ale revolučná magnetická technológia robí v ústach hotové divy. Má všetky sexy funkcie ako prepínač režimov, časovač a tiež indikuje intezitu tlaku. Pri prepojení s mobilnou aplikáciou potom dotyčný získa mnoho informácií o priebehu čistenia. A (ne)posledná vec – kefka je nabitá už za 3 hodiny a vydrží fungovať 10 až 14 dní vkuse, čo je viac než slušný výkon.

Preč so zubným kameňom – napríklad k vode

Nebojte sa darovať zdanlivo “nudný” darček ako je ústna sprcha. Predaje z minulých Vianoc svedčia o tom, že ich ľudia dostávajú radi. Pokiaľ máte vo vašom okolí niekoho, kto trpí na parodentózu alebo zápal ďasien, tak je ústna sprcha jasná voľba. Vlaňajším najobľúbenejším kúskom bola WaterPik Ultra WP100. Čistenie medzizubných priestorov je s ňou ľahšie než so zubnou niťou a naviac dokáže i príjemnú masáž ďasien.

Jedna pasta vládne všetkým

I “malá” pasta pod stromčekom narobí veľa radosti. Ktorá u nás vlani frčala najviac? Neprekvapivo to bola Opalescence na bielenie zubov. Najviac s ňou zabodujete u niekoho, kto má profesionálne vybielené zuby, ale sadne každému, kto chce aspoň o chlp zosvetliť svoj chrup.

Stále si neviete rady?

Radi vám poradíme. Otázky môžete vkladať do našej darčekovej poradne alebo nám napíšte na e-mail info@nazuby.eu. Neváhajte zmieniť vaše finančné možnosti – pomôžeme vám vybrať peknú drobnosť pre radosť už za pár korún.


Monika Michalová
garant článku

Monika Michalová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

Karin Hambalíková
autor článku

Karin Hambalíková

marketingová špecialistka