Ajona

Značka Ajona je na trhu s dentálnou hygienou známa predovšetkým vďaka malej červenej tubičke so zubnou pastou, ktorá vznikla už v roku 1952. Značka patrí pod nemeckú spoločnosť Dr. Liebe, ktorá kladie dôraz na prácu v súlade s najvyššími hygienickými normami a ktorá využíva pre svoje výrobky kvalitné prírodné zložky. Spoločnosť sa snaží zaručiť čo najlepšiu každodennú ústnu starostlivosť.

Zloženie

Zubná pasta Ajona (Stomaticum) je koncentrát vyvinutý pre maximálnu antibakteriálnu ochranu ústnej dutiny. Pasty obsahujú uhličitan vápenatý a uhličitan sodný, ktoré slúžia ako brusivá. Dôležitou zložkou je bisabolol, protizápalový výťažok z harmančeka. Okrem toho sú v pastách Ajona obsiahnuté látky na zlepšenie chuti.

Prečo práve Ajona?

Zubné pasty Ajona prinášajú dennú optimálnu starostlivosť o zuby, ďasná a jazyk. Predchádzajú paradentóze a zubnému kazu a zaisťujú čisté zuby, zdravé ďasná a zabezpečujú príjemný svieži dych, ktorý trvá dlhú dobu. Vďaka obsahu prírodných látok aktivujú prirodzené imunitné tendencie v ústach. Vďaka malým perlám s éterickými olejmi prenikajú produkty Ajona (Pearls & Dents) hlboko do miest, kam sa dá bežným čistením len ťažko dostať.


+ Viac o značke Ajona