Značka Avent vstúpila do povedomia v roku 1984, keď bola predstavená dojčenská fľaša tejto značky. Cieľom značky bolo udávať smer vývoja dojčenských fliaš a cumlíkov na celom svete. Ako prvý vyrobili cumlík zo silikónu bez zápachu a bez chuti s unikátnym vetracím systémom na predchádzanie koliky novorodencov.

Firma Avent sa roku 2006 spojila so spoločnosťou Phillips, ktorá udáva tempo vývoja v oblasti životného štýlu, starostlivosti o zdravie a v oblasti technológie. Phillips usiluje o propagáciu telesného aj duševného zdravia. K tejto filozofii pritakáva firma Avent, ktorá sa sústreďuje na výrobu najkvalitnejších výrobkov pre starostlivosť o dieťa.

Prečo práve Avent?

Avent zaisťuje prvotriednu kvalitu výrobkov, ktoré sú navrhnuté pre potreby detí aj ich matiek. Výrobky spoločnosti Phillips Avent vznikajú na základe rozsiahleho výskumu a sú neustále testované tak, aby podporovali maximálne pohodlie dieťaťa. Ortodontické a stlačiteľné cumlíky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, ďasien a zubov dieťaťa. Možno ich sterilizovať a dokonca aj umývať v umývačke.


Všetky produkty značky Avent

Hodnotenie zákazníkov

Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.