Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Bino

Drevené výrobky s obľúbenými detskými motívmi. Značka Bino Europe je dnes už tradičným českým výrobcom drevených hračiek. Tie sú vyrábané z kvalitných materiálov a sú preto vyvážané do niekoľkých krajín sveta. Spoločnosť Bino Europe sa snaží deťom spríjemňovať každodenné činnosti, ku ktorým patrí aj čistenie zubov.

Přečo právě Bino?

Ak potrebujete presvedčiť Vaše deti, aby si čistili zuby dostatočne dlhú dobu, skúste im zaobstarať stojanček na zubnú kefku s presýpacími hodinami. Presýpacie hodiny Bino pomôžu dodržať dvojminútovú odporúčanú dobu čistenia a Váš potomok bude mať zároveň vlastný stojanček na kefku. Vaše deti si iste presýpacie hodiny obľúbia aj vďaka obľúbenému motívu krtka.


+ Viac o značke Bino

Drevené výrobky s obľúbenými detskými motívmi. Značka Bino Europe je dnes už tradičným českým výrobcom drevených hračiek. Tie sú vyrábané z kvalitných materiálov a sú preto vyvážané do niekoľkých krajín sveta. Spoločnosť Bino Europe sa snaží deťom spríjemňovať každodenné činnosti, ku ktorým patrí aj čistenie zubov. Přečo právě Bino? Ak potrebujete presvedčiť Vaše deti, aby si čistili zuby do


+ Viac o značke Bino