Prípravky BioRepair boli vyvinuté medzinárodnou spoločnosťou Coswell v spolupráci s boloňskou univerzitou v Taliansku. Zameriava sa predovšetkým na výrobu prípravkov vhodných pre citlivé zuby. Rada BioRepair zahŕňa celkom šesť typov zubných pást a tiež ústny výplach.

Zloženie

Vo všetkých prípravkoch je obsiahnutá bioaktívna formula microRepair zložená z mikročastíc hydroxyapatitu, ktorá je prirodzenou súčasťou zubnej skloviny a zuboviny. Mikročastice hydroxyapatitu pohlcujú sírne zlúčeniny zodpovedné za zlý dych. Účinok hydroxyapatitu aktivuje pridaný zinok, ktorý navyše pôsobí antibakteriálne a preventívne proti vzniku zubného povlaku, kazu a kameňa.

Prečo práve Biorepair?

Zložky obsiahnuté v produktoch BioRepair remineralizujú zubnú sklovinu a obnovujú jej štruktúru, pretože prekrývajú ochrannou vrstvou nerovnosti a drobné poškodenia. Zubné pasty BioRepair zabraňujú bolestiam zubov spôsobené odhalenými zubnými krčkami. Revitalizujú totiž štruktúru zuboviny a uzatvárajú dentínové tubuly zodpovedné za nepríjemnú bolesť.


Keď nechcete siahnuť vedľa