Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

BioRepair

Prípravky BioRepair boli vyvinuté medzinárodnou spoločnosťou Coswell v spolupráci s boloňskou univerzitou v Taliansku. Zameriava sa predovšetkým na výrobu prípravkov vhodných pre citlivé zuby. Rada BioRepair zahŕňa celkom šesť typov zubných pást a tiež ústny výplach.

Zloženie

Vo všetkých prípravkoch je obsiahnutá bioaktívna formula microRepair zložená z mikročastíc hydroxyapatitu, ktorá je prirodzenou súčasťou zubnej skloviny a zuboviny. Mikročastice hydroxyapatitu pohlcujú sírne zlúčeniny zodpovedné za zlý dych. Účinok hydroxyapatitu aktivuje pridaný zinok, ktorý navyše pôsobí antibakteriálne a preventívne proti vzniku zubného povlaku, kazu a kameňa.

Prečo práve Biorepair?

Zložky obsiahnuté v produktoch BioRepair remineralizujú zubnú sklovinu a obnovujú jej štruktúru, pretože prekrývajú ochrannou vrstvou nerovnosti a drobné poškodenia. Zubné pasty BioRepair zabraňujú bolestiam zubov spôsobené odhalenými zubnými krčkami. Revitalizujú totiž štruktúru zuboviny a uzatvárajú dentínové tubuly zodpovedné za nepríjemnú bolesť.


+ Viac o značke BioRepair

Keď nechcete siahnuť vedľa

Prípravky BioRepair boli vyvinuté medzinárodnou spoločnosťou Coswell v spolupráci s boloňskou univerzitou v Taliansku. Zameriava sa predovšetkým na výrobu prípravkov vhodných pre citlivé zuby. Rada BioRepair zahŕňa celkom šesť typov zubných pást a tiež ústny výplach. Zloženie Vo všetkých prípravkoch je obsiahnutá bioaktívna formula microRepair zložená z mikročastíc hydroxyapatitu, ktorá je p


+ Viac o značke BioRepair