Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

BlanX je talianska značka, ktorá vyrába prípravky na získanie prirodzene bielych a zdravých zubov. Svoj úspech zakladá na spolupráci fluoridov a extraktov z lišajníka v kombinácii so špeciálnou mikročasticou silikátov. Táto talianska značka sa zameriava na komfort ľudí, ktorí chcú mať biely a žiarivý úsmev.

Zloženie

BlanX (Med, Intense Stain Removal atď.) pre svoje pasty a bieliace kúry využíva prírodné zložky, predovšetkým potom výťažky z lišajníkov, ktoré pôsobia proti baktériám, povlaku a zamedzujú tvorbe zafarbenia na povrchu zuba. Pasty obsahujú tiež špeciálne mikročastice silikátov, ktoré majú čistiace účinky na zubnú sklovinu a ktoré zároveň sklovinu nijako nepoškodzujú. Fluoridy pôsobia pozitívne na sklovinu, vďaka nim je kompaktná a pôsobí belšie.

Prečo práve BlanX?

Zubné pasty Blanx majú upokojujúce a ochranné účinky na membránu ďasien a sú tak vhodné pre ľudí so zvýšenou citlivosťou zubov a ďasien. Značka produkuje rad zubných pást BlanX White Shock, ktoré obsahujú bieliace látky, ktoré sa aktivujú svetlom, takže k zosvetleniu zubov dochádza každý deň.


Keď nechcete siahnuť vedľa