Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Značka Blend-a-dent je jednou z mnohých, ktorú produkuje spoločnosť Procter&Gamble, ktorá bola založená roku 1837 v Ohiu. Už od svojho vzniku sa spoločnosť snažila správať čestne a proti konkurencii bojovať predovšetkým kvalitou výrobkov s čo najnižšími výrobnými nákladmi. Značka Blend-a-dent sa sústreďuje na výrobu prípravkov starostlivosti o zubné náhrady a snaží sa zabezpečiť ich majiteľom komfort pri ich nosení.

Zloženie

Lepiace krémy Blend-a-dent sú bez chuti, farbív a bez pridaného zinku, takže zabezpečia prirodzený pocit v ústach. Sú v ponuke v niekoľkých rôznych variantách. Čistiace krémy neobsahujú drobné abrazívne častice, ktoré u ostatných zubných krémov narúšajú zubnú sklovinu a umožňujú usadzovanie baktérií. Okrem dokonalého vyčistenia chrupu zaisťujú zároveň svieži dych.

Prečo práve Blend-a-dent?

Fixačné krémy Blend-a-dent (Extra Stark, Extra Frisch, Neutral a ďalšie) zaisťujú pevnosť a pohodlie pri celodennom nosení zubnej náhrady. Je klinicky dokázané, že fixačný krém Blendadent posilní skus až o 63 %. Okrem toho poskytujú ďasnám ochranu pred mechanickým poškodením. Čistiace krémy zaručujú bezproblémovú starostlivosť a čistotu zubných náhrad.


Keď nechcete siahnuť vedľa