Tradičná česká značka v oblasti malých elektrospotrebičov. Značka ETA bola pôvodne založená v roku 1948 ako značka ESA podnikateľom Janem Prošvicom, ktorého cieľom bolo vyrábať elektrospotrebiče na domáce použitie. Výroba sa sústredila najmä na žehličky a vysávače, ktoré boli výsadou ETA. Registrácia ochrannej známky ETA prebehla roku 1960, kedy sa tiež ich spotrebiče stali najznámejšími v Českej republike. Logo značky, ako ho poznáme teraz vzniklo až v roku 2008, kedy sa ho značka rozhodla zmeniť po 60 rokoch.

Prečo práve ETA?

Aj keď sa ETA zameriava najmä na výrobu elektrospotrebičov s využitím v domácnosti, oblasť ústnej hygieny dlho chýbala. A preto bolo načase vyrobiť pre svojich verných aj nových zákazníkov elektrické zubné kefky, ktoré sú v dnešnej dobe čím ďalej tým viac obľúbenejšie.

Veselé varianty ponúkajú detské elektrické kefky a kvalitné čistenie poskytnú elektrické zubné kefky pre dospelých. Šetrná sonická technológia odstraňuje zubný povlak jemne a zároveň veľmi precízne a je preto vhodná pre všetkých, ktorí sa pri čistení zubov chcú spoliehať na čistenie elektrickou kefkou. Špeciálnym druhom sortimentu je tiež kombinácia ústnej sprchy a elektrickej kefky, ktorá pokryje aj potreby ľudí, ktorí chcú ústnou sprchou nahradiť zubnú niť.


Keď nechcete siahnuť vedľa