KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Čo robiť, ak sa zadrhne doručenie

Ak máte podozrenie, že je počas doručovania vášho balíčka nejaký problém, skontrolujte si stav doručovania. Odkaz na vašu zásielku nájdete v detaile objednávky u nás v obchode a tiež sme vám ho poslali v expedičnom e-maili. Ak doručenie neprebieha tak ako má, kontaktujte prosím prepravcu s dopytom na stav vášho balíčka.

Kontakty na jednotlivých dopravcov:

Slovak Parcel Service

e-mail: bratislava@sps-sro.sk

Zákaznická linka: 16877

Pondelok - piatok: 7:00 - 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Zásielkovňa

e-mail: info@zasielkovna.sk

Zákaznická linka: 02 212 01 135

Pondelok - piatok: 9:00 - 18:00

Ako postupovať pri preberaní balíka

Prevzatiu vášho balíčka venujte prosím náležitú pozornosť, predídete tým prípadným komplikáciám.

Pri preberaní zásielky prosím starostlivo skontrolujte stav balíčka. Zamerajte sa predovšetkým na to, či je balíček neporušený (prerazený, pokrčený alebo inak zdeformovaný) a či je neporušená ochranná páska s logom obchodu. Ak nie je všetko v poriadku, môže to znamenať poškodenie tovaru, alebo neoprávnené vniknutie do zásielky.

Po prevzatí balíčka na pošte alebo vo výdajnom mieste, ihneď na mieste prevzatia skontrolujte, že nie je obsah balíka poškodený. Ak preberiete balík od kuriéra či poštára, bez otáľania po jeho odchode skontrolujte, či nie je obsah poškodený.

Pre prípad, že balík, alebo jeho obsah sú poškodené, postupujte prosím podľa nasledujúcich pokynov.

Mám balíček od Slovak Parcel Service

Vážne poškodenie balíčka

Ak je balík vážne poškodený alebo otvorený a vyzerá to, že je poškodený aj obsah, tak odmietnite prevzatie balíčka a kuriéra požiadajte, aby ako dôvod neprevzatia balíčka uviedol "Poškodený obal". Potom nás prosím na tel. +420 380 831 831, alebo e-mailom info@nazuby.eu bezodkladne informujte, že balíček nebolo možné prevziať z dôvodov poškodenia.

Menšie poškodenie balíčka

Ak je balík poškodený iba trochu a nezdá sa, že by bol poškodený obsah, môžete ho prevziať. V každom prípade však pri prevzatí zapíšte kuriérovi do dodacieho listu (prípadne ho požiadajte o vloženie do terminálu) výhradu "Obal poškodený“.

Poznámku uveďte aj pri menšom poškodení, uľahčí to riešenie prípadnej reklamácie.

Po prevzatí

Po prevzatí balíčka si prosím bezodkladne skontrolujte jeho obsah. Ak je obsah balíka poškodený, uplatnite reklamáciu.

Ako postupovať, keď chcem uplatniť reklamáciu:

Reklamáciu nahláste ihneď, najneskôr však do troch pracovných dní od prevzatia balíčka. Reklamáciu môžete uplatniť aj v prípade, že prepravný obal nebol viditeľne poškodený alebo ste kuriérovi pri prevzatí neuviedli výčitku "Obal poškodený“.

Mám balíček od Zásielkovny

Vážne poškodenie balíčka

Ak je balík vážne poškodený alebo otvorený a vyzerá to, že je poškodený aj obsah, tak odmietnite prevzatie balíčka a obsluhu požiadajte, aby ako dôvod neprevzatia balíčka uviedla "Poškodený obal". Potom nás prosím na tel. +420 725 030 670, alebo e-mailom info@nazuby.eu bezodkladne informujte, že balíček nebolo možné prevziať z dôvodov poškodenia.

Menšie poškodenie balíčka

Ak je balík poškodený iba trochu a nezdá sa, že by bol poškodený obsah, môžete ho prevziať.

Po prevzatí

Po prevzatí balíčka si okamžite, ešte pred odchodom z výdajného miesta, skontrolujte, či nie je poškodený jeho obsah. Ak je obsah balíka poškodený, postupujte nasledovne.

Ako postupovať, keď je tovar poškodený:

  • Ak zistíte poškodenie tovaru vo výdajnom mieste hneď po prevzatí, vráťte balíček ihneď obsluhe. V prípade potreby kontaktujte zákaznícku linku dopravcov 02 212 01 135.
  • Ak zistíte poškodenie tovaru doma, nahláste reklamáciu na e-mail info@zasielkovna.sk. Do e-mailu uveďte číslo zásielky, fotodokumentáciu stavu balíčka a jeho obsahu a kontakty na seba. Do vyriešenia reklamácie zachovajte kompletný obal aj obsah balíka v stave ako ste ho prevzali. Reklamáciu nahláste ihneď, najneskôr však do siedmich pracovných dní od prevzatia balíčka.

Reklamáciu môžete uplatniť aj v prípade, že prepravný obal nebol viditeľne poškodený, ale na reklamáciu v tom prípade nebude pravdepodobne braný zo strany prepravcu zreteľ.

Ak sa budete držať našich odporúčaní, máte vysokú šancu, že aj taká nepríjemnosť, ako je poškodenie tovaru pri preprave, bude vyriešená k vašej spokojnosti.