Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Lacalut

Distribútorom značky Lacalut je spoločnosť Naturprodukt, výrobcom potom firma Dr. Theiss Naturwagen. Spoločnosť Naturprodukt pôsobí na českom trhu už 20 rokov. Portfólio produktov nezahŕňa len prípravky na ústnu hygienu, ale aj doplnky stravy, vitamíny, zdravotnícke pomôcky a prírodnú liečebnú kozmetiku pre deti i dospelých.

Zloženie

Hladké a biele zuby sú dielom niekoľkých dôležitých zložiek, ktoré sú v produktoch Lacalut obsiahnuté. Proti krvácaniu ďasien a paradentóze pôsobí predovšetkým laktát hlinitý, fluorid hlinitý a chlórhexidín diglukonát. Prípravky obsahujú aj prírodné látky. Vedľa olivového oleja je to petržlenová silica, ktorá osviežuje ústnu dutinu a mentol, ktorý sa taktiež podieľa na sviežom dychu vďaka svojmu chladivému účinku.

Prečo práve Lacalut?

Zubné pasty a prípravky Lacalut (Aktiv, SensitiveWhitening, White and Repair atď.) sú šetrné a citlivé k zubom a obnaženým zubným krčkom. Fungujú ako nosiči liečebných prostriedkov a látok, ktoré slúžia na prevenciu zubného kazu, zápalu ďasien a paradentózy. Značka Lacalut zahŕňa aj produkty s bieliacim a leštiacim účinkom, ktoré predchádzajú vzniku farebných škvŕn na zuboch.


+ Viac o značke Lacalut

Keď nechcete siahnuť vedľa

Distribútorom značky Lacalut je spoločnosť Naturprodukt, výrobcom potom firma Dr. Theiss Naturwagen. Spoločnosť Naturprodukt pôsobí na českom trhu už 20 rokov. Portfólio produktov nezahŕňa len prípravky na ústnu hygienu, ale aj doplnky stravy, vitamíny, zdravotnícke pomôcky a prírodnú liečebnú kozmetiku pre deti i dospelých. Zloženie Hladké a biele zuby sú dielom niekoľkých dôležitých zložie


+ Viac o značke Lacalut