Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Limitované darčekové sady Nazuby. Darčeky vyrieši za vás!

  • 1. novembra 2021

Kvalitné pomôcky pre zubnú hygienu sú senzačný darček. Hovoríme to stále. Ale kto má čas prechádzať všetok sortiment a pri tom veriť, že vybral dobre. Tento rok sme sa teda odhodlali zužitkovať roky praxe, skúseností a testovania! Vytvorili sme pre vás sady osvedčených produktov a rovno sme vám ich darčekovo zabalili. Stačí objednať, zaplatiť, hodiť pod stromček a máte hotovo!

Darčekové sady Nazuby
Darčekové sady Nazuby

Výnimočné darčeky s minimálnym úsilím

Každoročne rozširujeme ponuku produktov, a tak môže byť čím ďalej ťažšie sa v nich orientovať. Nieto dobre vybrať nielen pre seba, ale aj pre niekoho ďalšieho. A nevyskúšať kvôli zmäteniu zo širokej ponuky žiadnu novinku – to je škoda.

Od našich zákazníkov vieme, že nie každý chce blízké obdarovávať elektrickými kefkami, alebo klasickou kefkou a obyčajnou zubnou pastou. Zároveň ale sami tápu, ako vybrať zaujímavé a vhodné produkty, ktoré obdarovaného prekvapia.

Dať dohromady darčekové sady za vás nám preto dáva veľký zmysel. Čo od nich môžete čakať? Menej známe značky, novinky, ale aj mnohými overené top produkty. Práve lákavosť obalov a účinnosť produktov pomôže vašim blízkym i zlepšiť návyky ústnej hygieny a posunúť starostlivosť o zuby na inú úroveň.

V čom sú Nazuby sady výnimočné?

V Nazuby sadách nájdete starostlivo vybrané produkty od rôznych značiek. Sadu vyberiete ľahko podľa toho, pre koho vyberáte. Každá z deviatich sád poteší niekoho iného, ale vo všetkých sú len produkty, ktoré máme radi, otestovali sme ich a môžeme ich s kľudným svedomím odporučiť.

  1. Sada pre malých neposedníkov – kefka s jemnými vláknami a drobnou hlavičkou, šetrné detské pasty, presýpacie hodiny pre ustráženie času a ako prekvapenie naše pexeso.
  2. Sada z ríše jednorožcov – áno, čítate správne. Pasta s jednorožcom, kefa na vlasy s jednorožcom, ružová kefka Curaprox a pasta Natura siberica s príchuťou lesných plodov poteší slečny od 6 až do 12 rokov.
  3. Sada pre malých velkých uličníkov – na detskú sadu sú už veľkí a na tú pre mužov zase ešte malí? Tak u tejto ste správne. Kozmická pasta od Herbadentu alebo pasta s motívom Star Wars od Oral-B. Chýbať nesmia Curaprox kefky, ústna voda Listerine a sprchový gél pre malé tigre.
  4. Sada prírodnej harmónie – máte vo svojom okolí niekoho, kto fandí ekológii a prírodným produktom? Táto sada je to pravé. Dve najlepšie bambusové kefky, zubná pasta v skle alebo ústna voda s mätovým olejom, extraktom z goji a šťavou z aloe vera.
  5. Sada noviniek pre objaviteľov – ešte stále existujú značky, ktoré v kamennom obchode len ťažko zoženiete. Takéto produkty sme dali do tejto sady. Ideálne pre osoby, ktoré radi vyskúšajú niečo nové. Radosť urobí ústna voda americkej značky Jason s obsahom bio prírodných extraktov, sada pást Marvis v neobvyklých príchutiach, kefka z bioplastov alebo najobľúbenejšia bieliaca zubná pasta vhodná aj pre citlivé zuby.
  6. Sada pre americký úsmev – krásny biely úsmev je snom skoro každého. Pokiaľ niekoho takého máte vo svojom okolí, táto sada ho rozhodne poteší. Skvele poskladané produkty od značiek My White Secret, Curaprox a Listerine sa postarajú o odstránenie povrchových škvŕn alebo udržanie vybieleného odtieňa zubov.
  7. Sada obľúbené klasiky – možno by vás nenapadlo niekoho zásobiť tak klasickými produkty ako je elmex, Spokar, Sensodyne či Listerine. Vieme ale, že sú medzi nami takí, ktorí za každých okolností vsadí na istotu. A o tej presne tento balíček je.
  8. Sada pre usmievavú ženu – produkty šetrné k zubom s pôsobivým dizajnom. To snáď musí potešiť každú ženu. Jemná ústna voda Listerine bez alkoholu, pasta Ecodenta vhodná pre citlivé zuby a neprekonateľný kovový držiak na medzizubné kefky Curaprox. Nielen to v nej nájdete.
  9. Sada pre každého muža – elegancia, žiadne zbytočnosti, len kvalitná starostlivosť. To spája väčšinu mužov. Balíček pre pánov sme ladili do čiernej farby a nájdete v ňom napríklad čiernu prírodnú zubnú pastu s pomarančom od Ecodenty, pastu od Splat pre komplexnú hygienu úst alebo zubnú kefku z bioplastov.

Tak čo, už máte jasno?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu