Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Obišla sa doteraz vaša rutina čistenia zubov bez ústnej vody? Ústne vody Listerine s esenciálnymi olejmi sľubujú omnoho viac, než jednoduché osvieženie dychu. Počas 21dennej výzvy môžete ich účinky vyskúšať na vlastné zuby s garanciou vrátenia peňazí.

Ako sa do výzvy zapojiť?

V období od 1. mája do 30. júna 2021 si zakúpte ľubovoľnú ústnu vodu Listerine s objemom 1000 ml alebo aspoň 2 balenia s veľkosťou 400 ml či 500 ml (nie je nutné ich zakúpiť naraz).

Po dobu 21 dní pravidelne ústnu vodu používajte podľa inštrukcií na obale, a to po čistení zubnou kefkou a vyčistení medzizubných priestorov. Pokiaľ nepocítite sľubované rozdiely a nebudete s ústnou vodou spokojní, získate naspäť peniaze.

Ako získať naspäť peniaze v prípade nespokojnosti?

Účtenku alebo faktúru preukazujúcu nákup ústnej vody Listerine priložte spoločne s viečkom (viečkami) ústnej vody a krátkym listom a všetko zašlite medzi 22. májom a 31. júnom 2021 na adresu: PROMOTIME, s.r.o., Klostermannova 1563/4, 143 00 Praha.

Peniaze získate naspäť vo forme poštovnej poukážky, a to za ústne vody (do ... €), aj za poštovné (do ... €). Všetky podrobnosti nájdete v kompletných pravidlách akcie tu.

Usporiadateľom spotrebiteľskej akcie „LISTERINE® - Záruka vrátenia peňazí“ je spoločnosť Johnson & Johnson, s.r.o.